فروش مرغ و خروس برای قربانی

یکی از بزرگترین مجموعه های فروش گوسفند و مرغ و خروس زنده در تهران دامداران پاک است که  برای رفاه حال شما عزیزان اقدام به فروش مرغ و خروس زنده برای قربانی و دفع بلا و چشم بجای قربانی نمودن گوسفند زنده نموده است. این کار برای تمامی افراد بخصوص افرادی که بودجه کافی برای خرید گوسفند را ندارند و نیاز به قربانی کردن حیوانی برای دفع بلا هستند، بتوانند مرغ و خروس را جایگزین گوسفند نمایند.
شما به راحتی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا به صورت زنده همراه با قصاب در محل مورد نظر شما این طیور تحویل داده شود و آن را درب منزل سرکار یا حتی جلوی خودرو خود قربانی نمایید.

برای قربانی خروس یا مرغ

هر فردی با توان مالی خود و با توجه به نذری که کرده است اقدام به قربانی نمودن دام و یا طیور می‌نماید، قطعا قشر ضعیف تر جامعه با توجه به اینکه قیمت دام زنده به صورت ناگهانی افزایش یافت توانایی خرید دام و قربانی آن را ندارند،بناربراین به جای خرید گوسفند به خرید مرغ و خروس روی می آورند و آن را قربانی می نمایند.

 برای اطلاع از خصوصیات و ویژگی های مرغ و خروس خانگی کلیک نمایید.

امروزه در قیمت طیور اختلاف قیمت های بسیاری وجود دارد ولی گروه دامداران پاک برای رفاه حال شما عزیزان تلاش نموده تا مرغ و خروس ها را با کمترین قیمت بدست شما برساند، همچنین تخفیف های بسیاری را برای خرید مرغ و خروس برای شما در نظر گرفته است.

قربانی خروس سیاه

ایران کشوری کهن و متمدن می باشد که از سالیان پیش رسم و رسومات مختلفی داشته و برای برآورده نمودن یک سری از نذر ها و یا دفع بلا به قربانی کردن طیور پرداخته اند. جالب است بدانید در شهرهای شمالی کشور برای قربانی نمودن و برآورده نمودن نذر و نیاز و همچنین دفع بلا اقدام به قربانی خروس سیاه می نمایند.

قیمت مرغ و خروس براساس وزن و نژاد آن

طیور هم مانند دام ها دارای نژادهای مختلفی در ایران هستند که در جهان انواع مختلف این نژاد ها همانند کوشین، برهما، سیبرات، لهستانی در بازار وجود دارد. این نوع از طیور در دسته مرغ و خروس های زینتی قرار دارند و به همین دلیل آن ها را با قیمت کمی بیشتر نسبت به سایر طیور به فروش می رسد.

مزایای خرید  از دامداران پاک

۱- سفارش نامحدود

۲- عدم حضور فیزیکی به مرغداری ها در حاشیه شهر

۴- تضمین سلامت مرغ زنده و خروس زنده

۵- پاسخگویی شبانه روزی

۶- انواع نژاد خروس جهت قربانی

نحوه خرید مرغ و خروس زنده

برای خرید و  اطلاع از قیمت کافی است با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس بگیرید و هر تعداد نیاز دارید را سفارش دهید تا به صورت زنده و حتی سر بریده درب منزل خود تحویل بگیرید.

3.8/5 - (27 امتیاز)