خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب؛ قیمت گوسفند زنده چقدر است؟

قیمت گوسفند زنده تاریخ امروز

در کشورهایی مانند ایران، قیمت گوسفند زنده توسط بازار تعیین می‌شود و هیچ قیمت رسمی برای آن تعیین نشده است. البته، قیمت گوسفند زنده ممکن است در شرایطی مانند کمبود منابع خوراکی، افزایش قیمت خوراک دام و یا افزایش هزینه‌های نگهداری از گوسفند بالاتر از این محدوده باشد.

در جدول زیر قیمت انواع گوسفند را در دامداران پاک مشاهده کنید:

Loadingشماره تماس برای خرید گوسفند

خرید حضوری ۰۲۱۴۴۷۴۹۶۷۱
مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۹۹۱۲۵
غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۳۷۷۴۷
شمال تهران ۰۲۱۲۲۳۵۷۰۶۳
شمال غرب تهران ۰۲۱۴۴۳۳۷۷۴۷
مدیریت ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶
شهرک غرب ۰۲۱۲۲۳۵۷۰۶۳
ونک و محدوده ۰۲۱۴۴۳۳۷۷۴۷
قصاب ۰۹۳۹۶۲۷۳۸۲۶
تلفن کاری ۰۹۱۴۹۷۷۷۹۸۶

خرید گوسفند زنده

خرید گوسفنده زنده برای مراسمات مختلفی از جمله عروسی و عقیقه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل باید از بهترین گوشت را مصرف کنید. دامداران پاک یکی از بهترین مراکز خرید گوسفند زنده است. برای سفارش گوسفند زنده، با شماره های زیر تماس بگیرید.

اگر به دنبال خرید گوسفند زنده در تهران هستید، دامداران پاک راهنمای جامع خرید در هنگام خرید گوسفند زنده را برای شما آماده کرده است. همراه ما باشید. شما به راحتی می‌توانید قیمت گوسفنده زنده امروز تهران را از گروه دامداران پاک که به صورت شبانه روزی و در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد بپرسید.

قیمت گوسفند زنده تهران

قیمت گوسفنده زنده امروز تهران به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران، تحت تأثیر شرایط بازار داخلی و بین المللی قرار دارد. با این حال، در اکثر موارد قیمت گوسفند زنده به ازای هر کیلوگرم وزن گوسفند تعیین می‌شود.

با توجه به شرایط بازار و فصل، قیمت گوسفند زنده در تهران ممکن است متفاوت باشد. برای مثال، در فصل نوروز که به عنوان یکی از مهم‌ترین عیدها در ایران شناخته می‌شود، قیمت گوسفند زنده معمولا بیشتر از سایر فصول است. همچنین، در صورتی که بازار داخلی با کمبود منابع خوراکی مواجه شود، قیمت گوسفند زنده بیشتر از حد معمول به فروش می‌رسد.

بر اساس گزارش‌های اخیر، قیمت گوسفند زنده در بازارهای مختلف تهران متفاوت است و در حال حاضر بین ۲۰۰,۰۰۰ تا ۳۵۰,۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم وزن گوسفند است. باید توجه داشت که این قیمت‌ها تحت تأثیر عواملی مانند نوع گوسفند، وزن، سن و شرایط بازار تعیین می‌شوند. همچنین، باید به یاد داشت که قیمت گوسفند زنده ممکن است در روزهای مختلف و با توجه به شرایط بازار تغییر کند.

عوامل موثر بر قیمت گوسفند زنده

 • قیمت گوسفنده زنده بر اساس وزن آن نیز تعیین میشود و این بدین معنا است که هر چقدر وزن گوسفند زنده بیشتر باشد شما باید هزینه بیشتری برای خرید گوسفند بپردازید. دامداران پاک این تضمین را به شما میدهد که دام را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش برساند. جهت اطلاع از قیمت گوسفند زنده امروز تهران با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس حاصل نمایید.
 • نژاد گوسفند زنده نیز از عواملی است که بر قیمت گوسفند تاثیر میگذارد، گوسفند زنده دارای چهار نژاد گوشتی، پشمی، شیری و پوستی است که شما باید طبق نیاز خود یکی از این نژاد ها را انتخاب و نسبت به اطلاع از قیمت گوسفنده زنده امروز تهران اقدام نمایید.

قیمت بره زنده امروز

قیمت بره زنده ممکن است به عوامل مختلفی مانند منطقه جغرافیایی، نوع وزن، شرایط بازار و… بستگی داشته باشد. برای اطلاعات دقیق از قیمت بره زنده امروز، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس بگیرید

قیمت گوسفند

باتوجه به نوسانات قیمتی که در سراسر کشور برای تمامی کالاها، مواد غذایی و … رخ داده است. گروه دامداران پاک در تلاش است تا با ثابت نگه داشتن قیمت‌های خود خیال مشتریان را از جهت قیمت‌های گوسفندان تا حدی راحت کند و با تخفیف ‌های مختلف شرایط خرید گوسفند و گوشت گوسفندی را برای شما عزیزان فراهم کند.

گروه دامداران پاک خرید گوسفند زنده در تهران و گوشت گوسفند  را برای مشتریان خود فراهم کرده است،شما می توانید در کمترین زمان با مراجعه به ابتدای همین صفحه از قیمت  گوسفند زنده امروز در تهران مطلع شوید و در صورت تمایل ثبت سفارش کنید.

ارسال گوسفند به صورت شبانه روزی با قصاب ماهر در تهران و کرج انجام می شود. قیمت گوسفند زنده توسط دامداران پاک به صورت رسمی اعلام میشود و شما عزیزان میتوانید از قیمت گوسفند امروز اطلاع داشته باشید. برای اطلاع دقیق از قیمت نژادهای مختلف تماس بگیرید. ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶

فروش گوسفند زنده ۱۴۰۲ با بهترین قیمت

یکی از روش‌های فروش این است که گوسفند با توافق خریدار به کشتارگاه برود. اینگونه واسطه‌های اضافی قطع می‌گردند و خریدار سریعتر به گوشت تازه خود می‌رسد. همچنین با حذف واسطه‌ها، در هزینه‌های مصرف‌کننده صرفه‌جویی می‌گردد. با این حال قیمت روز گوسفند با نوسات متعددی مواجه است و نمی‌توان به طور دقیق آن را بیان کرد.

فروش بی واسطه و مستقیم از دامداری

علاقه روزافزون به زنجیره غذایی باعث رشد فروش مستقیم دام از دامداری به مصرف کنندگان شده‌است. زیرا این عمل هزینه‌های اضافی واسطه‌ها را حذف می‌کند و مصرف‌کننده می‌تواند با کمترین هزینه به گوشت یا دام مورد نیاز خود می‌رسد. بیشترین میزان فروش در فصول تعطیلات اتفاق می‌افتد. بنابراین اگر قصد خرید گوسفند زنده را دارید بهتر است با کارشناسان مربوطه ارتباط بگیرید تا آنان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

خرید گوسفند

خرید گوسفند زنده درجه یک

بسته به منطقه و شرایط بازار، خرید گوسفند زنده ممکن است با قیمت‌های مختلفی همراه باشد. به طور کلی، برای خرید گوسفند زنده باید به فروشندگان گوشت و دامپروران محلی مراجعه کرد و قیمت‌های آن‌ها را مقایسه کرد.

جهت سهولت و آسایش همشهریان گرامی با تماس با یکی از شماره های عنوان شده می توانید خدمات ما را به صورت حضوری در محل خود دریافت کنید. قصاب ما موظف هست گوشت را برای شما خرد، سیرابی آن را کامل تمیز نموده و کله آن را بصورت پاک شده به شما تحویل دهد.

بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، بره یا گوسفند انتخابی شما توسط ما در ساعت تعیین شده همراه با باسکول و قصاب مجرب ارسال می نماییم.

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران

مراکز خرید و فروش معتبر به مراکزی می گویند که دام ها در آنجا با رعایت تمامی نکات بهداشتی پرورش داده می شوند. دامداری هایی که از طریق اینترنت فروش خود را انجام می دهند نیز چند سالی است که در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا نموده اند ولی ویژگی های این دامداری ها چیست و چگونه این مراکز را پیدا نماییم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

از تفاوت های اساسی دامداران پاک با مراکز فروش دام این می باشد که ما بدون هیچ واسطه یا دلالی در حال فعالیت هستیم و تمامی دام های ما زیر نظر دامپزشک می باشند و همچنین تمامی دام ها به انواع واکسن ها و قرص های ضد انگل زده شده است.

خدمات ما

تخفیف ویژه عروسی و عقیقه

مدیریت شبانه روزی

قیمت مناسب و ارزان

تجربه کاربری بالا

زیر نظر دامپزشک

کلیه امور قصابی در محل

پرورش گوسفند زنده در تهران

در این قسمت می خواهیم در رابطه با مناطق مختلفی که دام های ما در آنجا پرورش داده می شوند توضیحاتی خدمت شما عزیزان بدهیم. در ابتدا شایان به ذکر است که ما هرگونه نژاد گوسفندی که بخواهید را داریم و به پرورش آن مشغول می باشیم.

همکاران و آشنایان ما در شهرستان ها و روستاها مشغول پرورش و نگهداری بهترین گوسفندان می باشند که در طی چندین ماه و سال، بعد از آماده شدن کامل، برای فروش به تهران و کرج ارسال خواهند شد.

بهتر است بدانید که تمام مواد تغذیه این دام ها در مراتع دارای علوفه خوب بوده و تغذیه آن ها از گیاه می باشد. دام های ما بدون هیچ گونه تزریقاتی می باشد بنابراین شما با خیال راحت می توانید از مجموعه دامداران پاک گوسفند را به صورت کاملا ارگانیک خریداری نمایید.

در چه فصل هایی قیمت گوسفند زنده ارزانتر است؟

برای اینکه به سوال چه زمانی قیمت گوسفند زنده در بازار ارزانتر است، پاسخی بدهیم میشود گفت در فصل های گرمایشی مانند بهار و تابستان این قیمت برای گوسفند و کلیه دام ها کاهش می یابد. زیرا در شش ماه اول سال تولید مثل زیاد میشود و چراگاه ها هم سرسبز تر و پر تر هستند پس این دلیل خوبی میشود برای اینکه قیمت دام ارزانتر باشد.

گرانی آذوقه دام

متاسفانه بیشتر بازار آذوقه دام  از خارج از کشور تامین می شود به علت افزایش قیمت دلار، آذوقه دام ها به صورت تصاعدی افزایش پیدا کرده است که نتیجه آن افزایش قیمت گوسفند زنده است.

فصول مختلف

اوایل تابستان دامداران محترم به علت تولید مثل دام و افزایش جمعیت گوسفندان زنده فروش خود را محدود میکنند که قیمت ها به صورت طبیعی به علت کاهش عرضه افزایش پیدا میکند.

شرایط جوی

مسئولان اعلام کردند به علت خشکسالی های پی در پی و نبودن آب کافی در چراگاه ها در کشورمان ٬ جمعیت دام های زنده بسیار کاهش پیدا کرده است که نتیجه آن افزایش قیمت گوسفند شد.

قیمت روز گوسفند زنده بر اساس ارز

همانطور که میدانید در سالی که پیش رو گذاشتیم قیمت ارز خیلی بالا و پایین داشت و قیمت دلار همانطور که روی همه ی محصولات تاثیر بجا گزاشته بود همچنین روی قیمت گوسفند زنده هم تاثیر زیادی گذاشته. خب وقتی قیمت ارز بالا رود یعنی قیمت علوفه دام و نگهداری و پول کارگر هم بالا میرود پس چه بخواهیم چه نخواهیم قیمت گوسفند زنده هم به همین میزان رشد قیمتی پیدا میکند.

قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن

مطمئناً همه می دانند که قیمت گوسفند بر اساس وزن محاسبه می‌شود و هر چقدر وزن بیشتر باشد مطمئنا هزینه بیشتری دارد. برای مثال اگر یک دام با وزن ۵۴ کیلو خریداری کنید می بایست هزینه ۵۴ کیلو را پرداخت کنید اما اگر وزن ۴۰ کیلو گرم باشد شما هزینه کمتری و بر اساس ۴۰ کیلوگرم پرداخت خواهید کرد.

اما لازم است که این را بدانید در برخی موارد هزینه گوسفند با وزن بالا نسبت به یکی دیگر با وزن پایین کمتر می شود و هزینه کمتری را برای شما خواهد داشت که در ادامه جهت درک بهتر مثالی را برای شما خواهیم داشت با ما همراه باشید.

این که اگر شما برای خرید گوسفندی با وزن بالا نسبت به وزن پایین هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد این است که معمولا چنین دام با وزن پایین بره خواهد بود و قیمت بره بیشتر از گوسفند می باشد. به عنوان مثال اگر یک کوسفند با وزن پایین (بره ) با قیمت ۴۲ هزار تومان خریداری کنید که ۳۵ کیلو باشد باشد ۱,۴۷۰,۰۰۰ توامان پرداخت کنید اما اگر یک گوسفند با ون ۵۰ کیلو که قیمت کمتری نسبت به بره دارد هزینه کمتری را نسبت به وزن را دارید.

جهت اطلاع از قیمت گوسفنده زنده امروز تهران کافی است با مجموعه دامداران پاک تماس حاصل نمایید.

قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن

گوسفند هم نژادهای مختلفی مانند مابقی دام های زنده دارد برای مثال نژاد کردستان، نژاد مغان،نژاد سنگسر کر کدام یک قیمتی دارند که برمیگردد به نوع گوشتی یا شیری انها که معمولا هر نژاد روی یکی از این ها تبحر بیشتری دارد.

قیمت گوسفند زنده رومانف

این نوع نژاد گوسفند یکی از انواع نژادهای گوشتی می باشد البته این نژاد تنها گوشتی نیست و پشم خیلی مرغوبی هم دارد و به چند قلو زا بودن نام برده می شوند.

قیمت گوسفند زنده کردستان

گوسفند کردستان نژادی گوشتی است و علاوه بر پرگوشت بودن چربی و دنبه کمی نیز دارد، گوسفند نژاد کردستان مختص غرب کشور است. این نژاد در شهرهای کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و … پرورانده می‌شود.

قیمت گوسفند زنده شاروله

با این نوع گوسفند در پرورش انها سود خوبی خواهید داشت.نژاد شاروله یکی از مقاوم ترین نژاد گوسفند گوشتی می باشد.میش های این نژاد بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند و وزن قوچ های آنها به ۱۵۰ کیلوگرم هم میرسد

قیمت گوسفند زنده افشاری

گوسفندان این نژاد از نژاد های گوشتی هستند که در استان های آذربایجان غربی شرقی و زنجان پرورش داده می شوند، رنگ این نژاد در اکثر موارد قهوای رنگ است و خیلی کم در رنگ های روشن وسفید یافت میشوند

قیمت گوسفند زنده مغان

نژاد گوسفند مغانی یکی از مهمترین نژادهای گوسفند در میان گوسفندان بومی ایران است، نژادی است که دنباله چربی دارد و در میان گوسفندان گوشتی طبقه‌بندی شده است و به تحمل و توانایی تولید بره‌های سنگین شناخته شده است

قیمت گوسفند زنده لاکن

از دیگر گوسفندان نژاد شیری میتوان نژاد لاکن را نام برد، این نژاد یکی از پربازده ترین نژاد های گوسفندان شیری است، این نژاد یکی از محبوب ترین گوسفندان در کشور فرانسه است که بیش از ۳۰۰ لیتر شیر در هر دوره شیر دهی ۲۸ روزه تولید میکند،

مهم ترین نکات خرید گوسفند زنده

افراد در گذشته برای خرید گوسفند زنده ، با سختی زیادی رو‌برو نبودند. در آن زمان میزان تقاضای خرید گوسفند زنده و توجه مردم به سلامت دام چندان زیاد نبود. اما امروزه باید برای خرید گوسفند زنده و دام باید نکات مختلفی را مورد توجه و دقت قراردهیم تا مبادا پولمان هدر رود، در این مورد شما را با نحوه تشخیص گوسفند زنده و دام سالم و چند نکته در مورد نحوه ذبح گوسفند آشنا می‌کنیم:

هنگام خرید گوسفند و دام  موارد زیر را حتما و با دقت کامل بررسی نمایید:

 1.  گوسفند و دام حتما مورد تایید بهداشت بوده و پلاک سلامت داشته باشد
 2. گوسفند زنده سالم مرتب درحال نشخوار است
 3. چشم های گوسفند زنده سالم شفاف است ونباید کدر باشد
 4. دهان وبینی حیوان راجک کنید نباید ترشحات غیرمعمول داشته باشد
 5. پشم های گوسفند رادر بین انگشتان خودبگیرید وبه سمت بالا بکشید اگر به راحتی ازپوست جدا شود علامت بیماری بودن گوسفند است
 6. بعدازاینکه ذبح کردید قبل از هرچیز به جگر گوسفند توجه کنید که باید شفاف باشد
مهم ترین نکات خرید گوسفند زنده

نحوه انتخاب نژادهای گوسفند

توجه به نژاد گوسفند زمانی مورد توجه قرار می‌گیرد که شما قصد پرورش آن را داشته باشید. بنابراین اگر قصد ذبح سریع گوسفند را دارید، نیازی به توجه به نژاد آن وجود ندارد.  انتخاب نژاد های برتر که درصد دوقلوزایی بالایی دارند سود بیشتری برایتان به همراه دارد.

از آنجایی که هر نژاد گوسفند زنده خصوصیات فیزیولوژیک خاصی از جمله شیرده بودن، پشم و موی مناسب، گوشتی بودن، توانایی راهپیمایی طولانی، توانایی زیستن در محیط های طبیعی فقیر و … را دارد، نیاز است تا با توجه به هدف و شرایط محیطی خود گوسفند مناسبی را تهیه فرمایید.

نحوه صحیح ذبح گوسفند زنده

از نظر شرع اسلام: سالم بودن گوسفند و دام قبل از ذبح خیلی مهم است، اما مسئله ای که به همان اندازه اهمیت دارد؛ رعایت اصول شرعی و بهداشتی هنگام ذبح است. از لحاظ شرعی و ذبح اسلامی باید فرد قصاب مسلمان بوده و قبل از ذبح به گوسفند آب داده و رو به قبله خوابانده و چاقو تیز باشد تا گوسفند عذاب نکشد.

ازلحاظ بهداشتی: باید درجایی کاملا بهداشتی ذبح شده وبعداز ذبح خون آن روی زمین نماند و کاملا شسته شود و در هنگام پوست کندن گوسفند آویزان شود تا پوست و گوشت به زمین مالیده و آلوده نشود و در حال خرد کردن گوشت هم در جایی تمیز و کاملا بهداشتی انجام شود.

نکات حمل و نقل گوسفند زنده

نکات مهم در حمل دام زنده
 • بهتر است ماشین حمل و نقل را پیش از خرید و پس از رسیدن به مقصد حتما ضدعفونی کنید.
 • اگر مسیر شما طولانی است، بهتر است غذا و آب کافی برای دام را همراه خود داشته باشید.
 • در طول مسیر از تماس گوسفند با حیوانات دیگر یا اشخاص دیگر خودداری کنید.
 • فضای درونی ماشین حمل و نقل از لحاظ تهویه هوا و رسیدن نور کافی باید دارای شرایط مناسبی باشد.
 • هیچگاه دام را در حالت خوابیده بر روی شکم و یا در نزد سایر دام ها نگهداری نکنید

نحوه انتخاب و خرید گوسفند سالم

گوسفند سالم و بهداشتی از مطالبی است که در این قسمت به بررسی و تحلیلش خواهیم پرداخت، تا شما در عیدها و ایام محرم که به دنبال خرید دام بهداشتی می باشید به راحتی بتواندی اطلاعات لازم را داشته باشید و بهترین گوسفند سالم را خریداری نمایید.

امروزه به دلیل گرمای هوا و شیوع پیدا کردن انواع بیماری های مختلف، تهیه نمودن دام سالم و بهداشتی دارای اهمیت فراونی می باشد. به همین دلیل خرید از مراکز عرضه گوسفند زنده بهداشتی ار زارش بالایی برخورددار می باشد.

آموزش انتخاب و خرید گوسفند سالم

برای آنکه بتوانید به راحتی گوسفندی را خریداری نمایید باید قبل از هر چیزی تشخیص دهید که گوسفند مورد نظر شما از نظر بهداشتی کاملا سالم می ابشد یا خیر  و اینکه هیچ بیماری نیز نداشته باشد. گوسفند مورد انتخاب شما باید از نظر ظاهری  فربه باشد و گوشت او فقط چربی نباشد تا بتوانید با قربانی کردن آن به گوشت بیشتری برسید و آن را میان افراد تقسیم نمایید.

وزن گوسفند زنده و سالم بودن آن را در هنگام خرید باید به آن توجه فراوانی داشت و شرط اولیه انتخاب گوسفند برای خود در هنگام خرید بدانید و بعد با در نظر گرفتن قیمت گوسفند می توانید خرید خود را انجام دهید، در این صورت می باشد که شما می توانید گوسفندی را از میان سایرین برای قربانی انتخاب نمایید و با پرداخت مبلغ آن بتوانید گوسفند مد نظر خود را برای قربانی مهیا نمایید.

نحوه تشخیص گوسفند سالم از روی خصوصیات ظاهری

مرکز پخش گوسفند زنده
 1. کم اشتهایی گوسفند ممکن است نشانه بیماری گوسفند باشد.
 2. دام سالم باید به خوبی نشخوار کند و ازگله عقب نیفتد و تحرک خوبی داشته باشد.
 3. در صورتی که گوسفند پشم صاف نداشته باشد و با کشیدن پشم گوسفند به راحتی کنده شود نشانه ای از نارسایی کبد گوسفند می باشد.
 4. وجود آبریزش و ترشحات بینی گوسفند حاکی از بیماری نارسایی ریه گوسفند است.
 5. برای تشخیص درصد چاقی و لاغری گوسفند کافیست به مهره های پشت گوسفند دست بزنید.
 6. در صورت ذبح گوسفند چنانچه جگر گوسفند صاف باشد و با برش جگر رنگ جگری داشته باشد گوسفندی که سر بریده شده است سالم بوده است.

مبنای قیمت هر کیلو گوشت گوسفند چیست؟

بره‌ای که به دنیا می‌آید با هزینه‌های مشخص به وزن ۴۰ کیلویی میرسد و به کشتارگاه میرود با قیمت مشخص کشتار میشود و به قصابی‌ها با سود ۱۰ درصد به فروش میرسد.
هزینه تبدیل بره به گوسفند ۴۰ کیلویی در ۴ ماه به صورت تقریبی دست بالا حدود ۷۵۰ هزار تومان براورد میکنیم،۷۵۰ هزار تومان را بر وزن ۴۰ کیلویی گوسفند تقسیم میکنیم، برای به دست آوردن هزینه هرکیلو گوسفند زنده برای دامدار – ۱۸۷۵۰ تومان بدست می‌آید.

با احتساب سود دامدار هر کیلو گوسفند باید ۲۵۰۰۰ تومان به فروش برسد اینجا یک محل اختلاف است، چون برخی دامداری‌ها قیمت هر کیلو گوسفند زنده را تا ۳۸ هزار تومان بالا برده اند.بر مبنای هر کیلو ۲۵۰۰۰ تومان محاسبه را ادامه میدهیم، چون نیمی از وزن هر گوسفند به گوشت تبدیل میشود این عدد را بر ۲ ضرب میکنیم که  هر کیلو گوشت ۵۰ هزار تومان میشود.

خرید گوسفند برای عروسی

شب عروسیتان زیباترین شب عمرتان می باشد و میتواند بسیار به یاد ماندی باشد،شما درگیر تهیه مراسم عروسی هستید و چون روز بسیار مهمی است حتما حرج بالایی صرف این مراسمات می شود. دامداران پاک برای زوج های جوان که اقدام به خرید گوسفند زنده برای جشن عروسی خود نمایند ۱۲ درصد تخفیف  و راسال رایگان در نظر گرفته است.

خرید گوسفند برای عقیقه نوزاد

عقیقه عبارت است از: کشتن گوسفند یا هر جانور دیگه ای که صلاحیت قربانی کردن داشته باشد، که در روز هفتم ولادت فرزند، جهت حفظ فرزند از بلاها قربانی می شود. مجموعه ی ما برای چنین مناسب باشکوهی، نقش خود را با شما پدر مادران عزیز سهیم میداند که برای خرید گوسفند زنده برای عقیقه در تهران تخفیف جزئی داشته باشد

محاسن خرید گوسفند زنده از دامداران پاک

 • تخفیف های دوره ای  به مناسبت های مختلف
 • عدم استفاده از آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای افزایش وزن دام
 • قیمت گوسفند زنده گروه دامداران پاک مناسب است.
 • با خرید گوسفند شهرداری برای تهران موقه تحویل دام  هزینه ی قصاب رایگان می باشد
 • همشهریان تهرانی عزیز شما میتوانید با خرید از مجموعه دامداران پاک با یک تیر دو نشون بزنید!
 • هزینه ارسال گوسفند زنده در تهران رایگان می باشد.
 • خرید با قیمت روز بدون پرداخت  هیچ گونه وجه اضافی بابت قصاب و خرد کردن گوشت و ….
 • تمام گوسفندان ما بصورت ارگانیک رشد کرده (پرورش در دشت های مغان آذربایجان غربی) و این مورد باعث طعم و مزه بهتر گوسفندان ما نسبت به رقبا میگردد.
 • گوسفندان ما همگی گوسفندان جوان و قبراق هستند و گروه گوسفند زنده هیچ گونه گوسفند سن دار و پیر را به شما نمی‌فروشند
 • ارسال رایگان گوسفند زنده
 • ارسال گوسفند با شکم خالی و یا کم کردن وزن در هنگام غروب
 • گروه گوسفند زنده دارای مجوز از شهرداری و اتحادیه گوشت گوسفندی میباشد و جزء مراکز معتبر فروش گوسفند شهرداری میباشد.

نحوه خرید گوسفند زنده از مرکز فروش دامداران پاک

برای خرید از مرکز ما شما به راحتی می توانید با شماره گیری ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس گرفته تا کارشناسان ما بعد از مشاوره خرید و راهنمایی برای خرید بهترین نژاد گوسفند، دام را ردب منزل شما تحویل بدهند. کارشناسان ما هر روز هفته و در همه ساعات روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. ممکن است برای شما نیز سوال باشد که قیمت گوسفند زنده کیلویی چند است با ما ارتباط بگیرید.

تنها کافی است که سفارش خود را ثبت کنید تا دام مورد نظرتان را در همان ساعتی که میخواهید در درب منزل تحویل بگیرید. مرکز دامدارن پاک افتخار این را دارد که امکان خرید آسان گوسفند زنده را برای شما عزیزان فراهم آورد تا شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با یک تماس دام خود را تحویل بگیرید.