قیمت خروس و مرغ زنده ۱۴۰۲در تهران

قیمت خروس زنده

قیمت خروس زنده به وسعت منطقه و کشوری که در آن زندگی می‌کنید، و همچنین نوع خروس و سن آن، بستگی دارد. به عنوان مثال، در برخی مناطق، قیمت خروس زنده ممکن است بین ۲۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ تومان باشد، در حالی که در مناطق دیگر، ممکن است بیشتر یا کمتر از این باشد.فراد جهت دفع بلا در هنگام خرید وسایلی همچون ماشین اقدام به خرید مرغ و یا خروس زنده مینمایند تا با اینکار بلا را از ماشین دور نمایند. با توجه به اینکه قیمت مرغ و خروس با نوسان روبرو است ولی شما میتوانید جهت اطلاع قیمت دقیق از مرغ زنده و یا خروس با دامداران پاک تماس حاصل نمایید.

اگر به دنبال خرید خروس زنده و خرید مرغ زنده هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید. ما کلیه خدمات ارائه مناسب‌ترین قیمت روز مرغ و خروس زنده و و سفارشات شما را برای قربانی در تهران انجام می دهیم.

از خدمات بسیار خوب گروه دامداران پاک دریافت سفارشات قربانی در محل و در کمترین زمان است، که شما به راحتی می‌توانید در هنگام خرید مرغ و خروس زنده درخواست قربانی در محل را هم از گروه ما داشته باشید و مجموعه ما در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می‌آیند.

افراد جهت دفع بلا در هنگام خرید وسایلی همچون ماشین اقدام به خرید مرغ و یا خروس زنده مینمایند تا با اینکار بلا را از ماشین دور نمایند. با توجه به اینکه قیمت مرغ و خروس با نوسان روبرو است ولی شما میتوانید جهت اطلاع قیمت دقیق از مرغ زنده و یا خروس با دامداران پاک تماس حاصل نمایید.

اگر به دنبال خرید خروس زنده و خرید مرغ زنده هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید. ما کلیه خدمات ارائه مناسب‌ترین قیمت روز مرغ و خروس زنده و و سفارشات شما را برای قربانی در تهران انجام می دهیم.

از خدمات بسیار خوب گروه دامداران پاک دریافت سفارشات قربانی در محل و در کمترین زمان است، که شما به راحتی می‌توانید در هنگام خرید مرغ و خروس زنده درخواست قربانی در محل را هم از گروه ما داشته باشید و مجموعه ما در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می‌آیند.

قیمت روز مرغ و خروس زنده برای قربانی

افرادی که بودجه کافی برای خرید گوسفند را ندارند و نیاز به قربانی کردن حیوانی برای دفع بلا هستند، می توانند خرید خروس زنده را جایگزین آن نمایند.

برای قربانی خروس یا مرغ

هر فردی با توان مالی خود و با توجه به نذری که کرده است اقدام به قربانی نمودن دام و یا طیور می‌نماید، قطعا قشر ضعیف تر جامعه با توجه به اینکه قیمت دام زنده به صورت ناگهانی افزایش یافت توانایی خرید دام و قربانی آن را ندارند،بناربراین به جای خرید گوسفند به خرید مرغ و خروس روی می آورند و آن را قربانی می نمایند.

امروزه در قیمت طیور اختلاف قیمت های بسیاری وجود دارد ولی گروه دامداران پاک برای رفاه حال شما عزیزان تلاش نموده تا مرغ و خروس ها را با کمترین قیمت بدست شما برساند، همچنین تخفیف های بسیاری را برای خرید مرغ و خروس زنده برای شما در نظر گرفته است.

قربانی خروس سیاه

ایران کشوری کهن و متمدن می باشد که از سالیان پیش رسم و رسومات مختلفی داشته و برای برآورده نمودن یک سری از نذر ها و یا دفع بلا به قربانی کردن طیور پرداخته اند. جالب است بدانید در شهرهای شمالی کشور برای قربانی نمودن و برآورده نمودن نذر و نیاز و همچنین دفع بلا اقدام به قربانی خروس سیاه می نمایند.

یکی از بزرگترین مجموعه های فروش مرغ و خروس زنده در تهران دامداران پاک است که برای رفاه حال شما عزیزان اقدام به فروش مرغ و خروس زنده برای قربانی و دفع بلا و چشم بجای قربانی نمودن گوسفند زنده نموده است.
شما به راحتی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا به صورت زنده همراه با قصاب در محل مورد نظر شما این طیور تحویل داده شود و آن را درب منزل، سرکار یا حتی جلوی خودرو خود قربانی نمایید.

قیمت مرغ و خروس زنده در سال ۱۴۰۰ رامی توانید از گروه دامداران پاک که دارای شعبه های مختلفی در تهران می باشد بپرسید. شما با یک تماس می توانید مرغ و خروس را با کمترین هزینه به محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. برای رفاه حال شما خرد کردن گوشت مرغ و خروس در محل مورد نظر شما نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد. قیمت مرغ زنده و قیمت خروس زنده در نژاد های مختلف و در قیمت های متفاوت به شما عزیزان ارائه می شود. شما می توانید قیمت روز مرغ و خروس زنده را تنها با یک تماس با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ پرسیده و بعد از کسب اطلاعات لازم به سفارش این محصول بپردازید. امروزه در قیمت مرغ و خروس زنده اختلاف قیمت های بسیاری وجود دارد ولی گروه دامداران پاک برای رفاه حال شما عزیزان تلاش نموده تا مرغ و خروس زنده را با کمترین قیمت بدست شما برساند.

مرغ و خروس قربانی و یا گوسفند قربانی؟

برخی افراد این سوال را از ما می پرسند که برای رفع بلا و قربانی ذبح گوسفند بهتر است و یا مرغ و خروس؟ در پاسخ باید گفت هیچ فرقی بین این دو وجود ندارد و تنها نیت شما مهم می باشد.

شما باید با توجه به توان مالی خود به خرید گوسفند و یا مرغ و خروس بپردازید. طبیعتا اگر توان مالی بهتری دارید می توانید از قیمت مرغ و خروس زنده و گوسفند زنده اطلاع پیدا کنید و سپس اقدام به خرید گوسفند برای قربانی کردن نمایید و در صورت توان مالی کم می توانید به خرید مرغ و خروس روی آورید.

شما اگر به دنبال قربانی نمودن خروس هستید و یا به دنبال قیمت آن ها هستید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. ناگفته نماند که به دلیل افزایش قیمت گوسفند، امروزه افرا به خرید مرغ و خروس برای قربانی و دفع بلا روی می آورند شما برای دریافت اطلاعات کاملی درباره نحوه۸ خرید و قیمت مرغ و خروس می توانید با مشاورین دامداران پاک در ارتباط باشید.

قیمت خروس زنده بر اساس نژاد آن

خروس ها دارای نژاد های مختلفی می باشند که مراکز مختلفی  به فروش انواع نژادهای خروس می پردازند قیمت خروس های دارای نژاد خاص برخلاف خروس های معمولی بر اساس وزن محاسبه نمی شود.

قیمت خروس لاری که یکی از نژادهای خروس می باشد بستگی به تیپ ظاهری، نژاد، وزن، و مواردی از این قبیل می تواند متفاوت باشد. بهتعر است بدانید که خروس هایی نیز وجود دارند که قیمت آن ها به ۵۰۰ هزار تومن نیز می رسد، ولی این خروس ها در گروه دامداران پاک وجود ندارد.

تفاوت مرغ و خروس دامداران پاک با سایر مراکز فروش

قیمت مرغ و خروس زنده

از مهمترین تفاوت های گروه دامداران پاک با سایر مراکز این است که تمام مسائل مربوط به بهداشت را رعایت می‌کند، تمام مرغ و خروس های این مجموعه تحت نظر دامپزشکی است و سلامت کاملی را دارند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

مرغ و خروس زنده برای مصارف گوشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد بنابراین باید دقت بسیاری داشته باشید که در هنگام خرید، تمام مرغ و خروس ها تحت نظر دامپزشکی باشند و سلامت کاملی را داشته باشند و همچنین قیمت مرغ و خروس زنده مناسب باشد.

مزایای خرید مرغ و خروس زنده از گروه دامداران پاک

 • تحویل یک روزه
 • پاسخگویی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری
 • پر کردن و خرد کردن مرغ و خروس
 • داشتن خروس سیاه برای قربانی
 • سفارش تعداد زیاد مرغ زنده و خروس زنده
 • بدون نیاز به صرف وقت و رفتن به مرغداری
 • پرداخت پول هنگام تحویل مرغ و خروس زنده به صورت پاک شده
 • تضمین عدم بیمار بودن خروس و مرغ زنده
 • تحویل رایگان درب محل

قیمت خروس بر اساس وزن

قیمت خرید مرغ و خروس زنده بر اساس وزن این خروس ها می باشد، به صورت واضح تر یعنی در هنگام خرید یک خروس ۵ کیلوگرمی باید قیمت روز آن را در وزن آن ضرب کنید؛ به طور مثال اگر وزن ۴ کیلو و قیمت خروس ۱۲ هزار تومان باشد باید عدد ۵ را در ۱۲۳ ضرب کنید که نتیجه این عمل وزن خروس است. قیمت و این نحوه محاسبه برای خروس زنده برای مصارف گوشتی است.

خرید خروس به صورت اینترنتی

مجموعه دامداران پاک با عرضه محصولات دامی همانند خروس زنده رفاه حال شما را در نظر دارد و شما برای خرید مرغ و خروس دیگر نیازی نیست به صورت حضوری به محلی که به فروش آن ها مشغول فعایلت هستند مراجعه کنید، شما می توانید تنها با تماس تلفنی و ثبت سفارش خروس و یا مرغ مورد نیاز و نظر خود را با وزنی که خود می خواهید درب منزل تحویل بگیرید و هم چنین می توانید در محل هزینه آن را پرداخت نمایید.

قیمت مرغ زنده و قیمت خروس زنده در چه فصل هایی بیشتر است؟

از سوالات رایج در بین افراد این است که در چه فصل هایی قیمت مرغ زنده و قیمت خروس زنده گرانتر می‌باشد، اگر شرایط جو جامعه را در نظر نگیریم و تمرکز ما بر روی فصل های سال باشد با یک برآورد ذهنی خواهیم توانست تخمین بزنیم که در چه فصل هایی قیمت مرغ و خروس زنده افزایش پیدا می‌کند.

معمولا در زمستان و پاییز با توجه به این که دان مرغ کاهش پیدا می‌کند، تولید مثل مرغ و خروس کاهش می‌یابد. ولی در برخی ایام همانند اربعین شهادت های معصومین (ع) تاثیر بسیاری بر روی قیمت دام خواهد داشت، ولی به صورت کلی در فصل های زمستان و پاییز قیمت مرغ و خروس زنده گرانتر خواهد شد.

دلایل گرانی مرغ و خروس زنده

گرانی آذوقه
امروزه متاسفانه بازار دان مرغ و خروس ها از خارج کشور تامین می شود، و به علت تحریماتی که ایران است و دلار افزایش پیدا می نماید قیمت خوراک طیور افزایش پیدا نموده است، که نتیجه این افزایش قیمت افزایش یافتن قیمت مرغ و خروس زنده خواهد شد.
فصول مختلف
در اوایل فصل تابستان و اواخر زمستان برای بازار خرید و فروش مرغ و خروس بسیار مهم می باشد، در اوایل تابستان به علت تولید مثل مرغ و خروس ها و افزایش جمعیت آن ها پرورش دهندگان این طیور فروش خود را محدود می نمایند که با این کار قیمت به علت کاهش عرضه این مرغ ها و خروس ها قیمت آن ها افزایش می یابد.
شرایط جوی
به علت خشکسالی پی در پی و کمبود آب در کشورمان جمعین مرغ و خروس بسیار کاهش یافته است، در نتیجه با کاهش یافتن تعداد مرغ و خروس زنده و افزایش یافتن تقاضای گشت مرغ و خروس قیمت این مرغ و خروس های زنده افزایش یافته است.

قیمت خروس زنده بر اساس نژاد

سوالی که بسیاری از افراد می‌پرسند این است که قیمت مرغ زنده و قیمت خروس زنده در چه رنج قیمتی است، با ذکر یک مثال این سوال را برای شما روشن می‌کنیم. شما فکر کنید می خواهید یک ماشین خریداری کنید و شما برای این کار  به بنگاه فروش ماشین می‌روید و قیمت ماشین را می‌پرسید و یا دقیقا چه مدل ماشینی می خواهید را به فروشنده این محصولات می گویید، درباره قیمت مرغ و خروس نیز همین صدق می‌کند.

مرغ و خروس نیز دارای نژادهای مختلفی می باشد برای مثال نژاد ابریشمی، نژاد لهستانی، و یا نژاد سلطان که هر کدام از این نژادها از یک قیمت برخوردار هستند و بسته به نوع گوشتی که دارند قیمت گذاری خواهند شد. و شما میتوانید جهت خرید مرغ و خروس با ما تماس حاصل نمایید.

انواع نژاد مرغ و خروس

 • مرغ و خروس نژاد سبرایت:

این مرغ و خروس ها از دسته مرغ و خروس های جنگجو هستند و به نام های مینیاتوری و سبگرات نیز شهرت دارند. نژاد سبرایت دارای دو واریته اصلی به نام سبرایت نقره ای و سبرایت طلایی هستند؛ ولی به دلیل نسل کشی انتخابی رنگ های دیگر این نژاد نیز در بازار وجود دارد.

این مرغ و خروس ها بسیار زیبا هستند و دارای جثه کوچکی می‌باشند ولی بسیار چابک و شلوغ هستند. این مدل از نژادها همیشه بر سر قلمرو و مرغ زار با سایر خروس ها نزاع می‌نمایند و همیشه پیروز می‌شوند.

 • مرغ و خروس نژاد ابریشمی:

این نژاد مرغ زینتی که وزنی کمتر از یک کیلوگرم دارد دارای پرهای مویی همانند الیاف ابریشم است. این نژاد بسیار آرام هستند و نگهداری آن ها آسان می باشد، این نژاد به دلیل شکل فرم پرها توانایی پرواز ندارند همچنین مرغ های این نژاد بسیار مادران خوب و تخم گذار هستند. نوع اصیل آنها دئارای خصوصیاتی همچون کاکل و ریش زیاد و همچنین پای پردار هستند.

به صورت کلی دو واریته اصلی به نام های ابریشمی آمریکایی که از کاکل و گوشواره قرمز برخوردار هستند و ابریشمی فرانسوی که دارای کاکل و گوشواره کبود است موجود هستند که از بین این دو نوع نیز نوع ابریشمی فرانسوی دارای محبوبین زیادی در بین افراد است. وزن خروس های این نژاد ۱۱۰۰ و مرغ های این نژاد وزنی برابر ۹۰۰ گرم دارند.

 • مرغ و خروس نژاد لهستانی:

این نژاد مرغ و خروس بومی کشور لهستان است و قدمت این نژاد ۱۴۷۵ میلادی در شمال هند باز می گردد، کشور لهستان سال ها است که پیشگام در پرورش و صادرات این نژادمرغ به سایر کشورها است. این نژاد از نژادهای شناخته و مرسوم مرغ و خروس های زینتی است و دارای تنوع رنگ بسیاری برخوردار است.

این نژاد واجد کاکل انبوه و چتر مانند روی سر خود هستند و پای آن ها بدون پر است. وزن خروس های این نژاد ۷/۲ کیلوگرم و وزن مرغ های این نژاد ۳/۲ کیلوگرم می باشد و به صورت نسبی در سال بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ تخم مرغ را تخمگذاری می کنند.

 • مرغ و خروس نژاد سلطان:

این نژاد از با ارزش ترین گونه های مرغان زینتی می‌باشند، و پیدایش آن ها به کشور ترکیه باز میگردد. در زمان های گذشته در بین سلطان های عثمانی نگهداری این مرغ و خروس های مرسوم بوده است و به همین دلیل نام نژاد سلطان بر روی این مرغ و خروس ها گذاشته شده است.

مرغ سلطان دارای جثه متوسطی می‌باشد و وزن خروس های آن ۳ کیلوگرم و وزن مرغ های این نژاد ۲ کیلوگرم می‌باشد، که دارای سینه پهن و ریش و تاج پر پشت وهمچنین دارای پنج انگشت هستند. نوع اصیل این نژاد دارای رنگ سفید است؛ سال ها بعد نژاد سلطان را با نژاد لهستانی آمیزش دادند که حاصل آن مرغ و خروس های سلطان با رنگ های مختلفی و کاکل های انبوهی شد که رنگ های آن کرم، قهوه ای، سیاه سفید و … شد که به آن هامرغ و خروس هلندی می‌گویند.

نحوه خرید مرغ و خروس زنده

برای خرید و  اطلاع از قیمت انواع خروس و مرغ زنده همچون قیمت خروس پاپری کافی است با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس بگیرید و هر تعداد نیاز دارید را سفارش دهید تا به صورت زنده و حتی سر بریده درب منزل خود تحویل بگیرید.

3.1/5 - (15 امتیاز)