پخش دام زنده شهرداری-[ آیا دام زنده شهرداری گرانتر است؟]

اگر قصد خرید دام زنده شهرداری را در شهر خود دارید حتما به این نکته توجه نمایید که این دام ها را از مراکز معتبر شهر خود و یا استان خود تهیه نمایید، و از خرید دام زنده توسط دلالان که در خیابان ها و میدان ها اقدام به فروش دام زنده می نمایند پرهیز کنید؛ زیرا این افراد دام های بیمار و با روش های کلاهبرداری اقدام به جذب مشتری برای فرش دام های بیمار خود می نمایند و به فروش این دام ها می پردازند.

مرکز فروش دام زنده شهرداری خدمات خود را به شهروندان ارائه مینماید. بنابراین نگرانی بابت تهیه دام زنده وجود ندارد؛ اما خرید دام زنده و سالم  از دغدغه های خریداران است. موضوع سلامت دام به دلیل بیماری های شایع بین دام و انسان اهمیت زیادی دارد و باید به دقت مورد توجه باشد. در خصوص عرضه مستقیم دام زنده شهرداری هر ساله اقدامات فراوانی با همکاری سازمان دامپزشکی در جهت خدمت رسانی به شهروندان عزیز انجام می شود،

نکات مهم در زمان خرید دام زنده شهرداری

 • دسترسی به دام های سالم فقط با مراجعه به مراکز امکان پذیر است
 • نباید از افراد متفرقه و غیرمجاز که گاهی کنار خیابان و معابر قرار دارند، خرید دام انجام داد
 • دامپزشکان این مراکز، خدمات مختلفی از جمله بررسی و معاینه دام را قبل و بعد از ذبح انجام می دهند.
 • خریداران در صورت مشاهده تخلف می توانند مشکلات را به سازمان دامپزشکی اطلاع دهند.
 • بهتر است ذبح به جای انجام در سطح شهر، در کشتارگاه های در نظر گرفته شده انجام شود.
 • ذبح در کشتارگاه علاوه بر کنترل آلودگی و بیماری، موجب حفظ محیط زیست و زیبایی شهر می شود.
 • پسماندهای ذبح دام، باید بلافاصله از محیط خارج شود تا میزان آلودگی آن به حداقل برسد.
 • پسماندهایی شامل فضولات حیوان، خون و … در کشتارگاه به سرعت خارج و با نظارت شهرداری از بین برده می شود.

مزایای خرید دام زنده شهرداری

پخش دام زنده شهرداری همکاری شهرداری و سازمان دامپزشکی فعالیت خود را آغاز کرده است. خرید از این مرکز مزایای فوق العاده ای دارد؛ به همین دلیل بسیاری از افراد دام مورد نیاز خود را از این طریق تامین می کنند. مزایای خرید از مرکز دام زنده شهرداری عبارتند از:

 • دام ها از تنوع بالایی برخوردارند؛ به نحویکه در گوسفندان پرورش یافته در این مرکز، نژادهای کردی، افشاری، مغان و ماکویی به چشم می خورد.
 • دام های عرضه شده توسط این مرکز، پلاک دار بوده و گواهی سلامت برای آنها صادر شده است. البته خریدار باید خود نیز از طریق ویژگی های ظاهری دام و یا گوشت، سلامت آن را ارزیابی کند.
 • کارشناسان و دامپزشکان مستقر در مرکز به صورت مدام ویژگی های دام را بررسی نموده و کوچک ترین مشکل و یا اختلال را به دقت بررسی و زیر نظر می گیرند.
 • دامپزشکان علاوه بر کنترل سلامت دام، قبل و بعد از ذبح نیز در محل حضور یافته و به انجام بهداشتی فرآیند ذبح نظارت می کنند. استفاده از خدمات ذبح دام در محل کشتارگاه، علاوه بر حفظ بهداشت محیط، از انتشار عوامل بیماری زا نیز جلوگیری می کند.
 • مکان نگهداری گله، وضعیت مطلوبی داشته و تمامی امکانات برای آنها مهیاست. در نتیجه گوشت دام خریداری شده، سالم، با کیفیت و بسیار تازه است.
 • یکی دیگر از مزایای خرید از مرکز عرضه دام زنده نظارت نمایندگان شهرداری بر تمامی مراحل کار (از ذبح تا خروج آلودگی ها از محل) است. این موضوع کیفیت خدمات را به میزان قابل توجهی افزاش می دهد.

 

دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری

سوال بسیاری از افراد این است که قیمت گوسفند و سایر دام زنده شهرداری ایا نسبت به مراکز معمولی گرانتر است یا دارای قیمت مناسب تری می باشد، در ادامه به صورت کامل درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

مراکز عرضه دامی که با نظارت سازمان میادین میوه و تره‌بار اقدام به ارائه خدمت می‌کنند دارای مزیت است، دارای مزیت هایی است که از  مزیت مراکز عرضه دام سازمان میادین میوه و تره‌بار در این است که دام‌ها در آن توسط دامپزشک با نظارت سازمان دامپزشکی معاینه می‌شوند و درصورتی‌که چه در مرحله قبل و چه بعد از ذبح بیمار تشخیص داده شود دام و یا لاشه قرنطینه و غرامت آن به افراد پرداخت می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به نرخ هر کیلو گوشت دام سبک اظهار کرد: نرخ هر کیلو گوشت گوسفندی ۴۷ هزار تومان است و این قیمت بین ۴۵ تا ۴۷ هزار تومان با توجه به عرضه و تقاضا در نوسان است.  نمی توان قیمت دقیقی از قیمت دام زنده شهرداری ارائه نمود ولی به صورت کلی بسیار قیمت مناسب تری از عرضه سایر مراکز خواهد داشت.

توجه به این که دلالان زیادی در معابر و میادین تهران و سایر استان ها اقدام به عرضه کردن انواع دام با قیمت های بالا و با ارائه کردن دام های بیمار به کلاهبرداری اقدام می‌نمایند. مشتریانی که به دنبال مرکزی معتبر برای دریافت نرخ و خرید می‌باشند سوالاتی همچون قیمت دام زنده شهرداری چقدر می باشند؟ را دارند که در جواب این سوال باید گفت در میادین شهرداری عرضه انواع دام توسط فروشندگان متفاوت می‌باشد.

مثالی برای قیمت دام زنده شهرداری تهران این می‌باشد که اگر شما در مناسبت هایی همانند عید قربان به این میادین مراجعه نمایید در ساعت اولیه روز نرخ گوسفند و سایر دام ها بسیار بالا می‌باشد، اما هنگامی که به ساعات پایانی روز نزدیک شوید نرخ کمتر می‌شود زیرا؛ فروشندگان قیمت را پایین می آورند تا بتوانند دام خود را به فروش برسانند، و این قیمت دهی ها در اکثر استان ها وجود دارد.

در این راستا مرکز لایو شیپ قیمت دام هایی همچون گاو، گوساله زنده و … را به صورت رقابتی با نازلترین نرخ نسبت به قیمت دام زنده شهرداری تهران و کشتارگاه در خدمت شما عزیزان می‌باشد و شما می‌توانید با تماس با ما از آخرین قیمت اطلاع پیدا نمایید و در نتیجه سفارش خود را ثبت نمایید، و در کمترین زمان دام خود را تحویل خواهید گرفت.

فروش دام زنده شهرداری توسط دامداران پاک

بزرگترین مرکز عرضه دام زنده در تهران و حومه یعنی دامداران پاک  در خدمت شما مشتریان عزیز است و با دارا بودن تاییدیه از اتحاد فروش گوشت گوسفندی و دارا بودن مجوز دامپزشکی به عنوان معتبرترین و بهترین مرکز عرضه دام بشمار میرود.

دامداران پاک توانسته است تا کنون هزاران مشتری را از خود راضی نگه دارد و با خدماتی همانند؛ ارسال رایگان دام، ارسال قصاب برای ذبح دام، دریافت انواع سفارشات برای انواع مراسمات همانند؛ عروسی، عقد، تولد، عقیقه کودکان، مراسمات دینی، محرم، عید قدیر، حاجی، کربلایی و ..  مشتریان بسیاری را به خود جذب نماید. جهت اطلاع از قیمت گوسفنده زنده امروز با ما تماس حاصل نمایید ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶٫