ایا دام زنده شهرداری گرانتر است| دامداران پاک

پخش دام زنده شهرداری دامداران پاک با سالها تجربه و سابقه فروش گوسفند زنده در تهران تحت نظارت شهرداری آماده ارائه ی خدمات به شهروندان عزیز در تمامی نقاط تهران است. دامهای ارسالی از نژاد ماکویی،مغان وافشاریی وکردی به شرط آب نمک نخوردن وپلاک دار میباشد قطعا با یکبار سفارش مشتری دامداران پاک خواهید شد. دامداران پاک با فروش دام زنده در تهران اقدام به ارسال قصاب نیز همراه با دام جهت مراسمات شما عزیزان مینماید، جهت ارتباط با ما با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس بگیرید.

 

 چه نکاتی مهمی را در هنگام خرید دام زنده شهرداری باید بدانید

افرادی که به بدنبال تهیه گوسفند زنده یا دام زنده شهرداری هستند می توانند به مراکز بهداشتی دام مراجعه کنند و از خرید از کنار معابری عمومی جدا خودداری ینمایند. باتوجه به مهیا بودن شرایط بهداشتی جهت ذبح دام و کنترل، بازرسی و معاینه بهداشتی توسط دامپزشکان در مراکز مجاز عرضه و قربانی دام، از ذبح دام‌ها در معابر عمومی و خیابان و کوچه پرهیز نمایند.

همکاران دامپزشک در مراکز مجاز عرضه بهداشتی دام با لباس فرم مخصوص آماده خدمت به هموطنان و بازرسی و معاینه بهداشتی دام قبل، حین و بعد از ذبح می باشند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از عدم بازرسی و معاینه قبل، حین یا پس از ذبح یاعرضه غیر بهداشتی و غیر مجاز دام، ‌مراتب را در اسرع وقت به شبکه دامپزشکی اطلاع دهند.
چند سالی است که شهرداری تهران مراکزی را برای عرضه دام زنده در روز عید قربان در نظر گرفته ‌است. این مراکز با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار، شهرداری‌ مناطق، اداره کل دامپزشکی، کمیته امداد و بهزیستی فعالیت می‌کنند. از مهم ترین نکات مثبت دایر شدن چنین مراکزی آگاهی و اطمینان از سلامت دام و نحوه ذبح گوسفند است.

به علاوه وجود این مراکز و عدم کشتار گوسفند در اماکن عمومی علاوه بر حفظ محیط زیست شهر به بهداشت و زیبایی منظر شهری هم کمک می‌کند.  در این مراکز دامپزشکان قبل و بعد از ذبح گوسفند را معاینه می‌کنند تا از سلامت دام و گوشت آن مطمئن بشوند.

 

دام زنده شهرداریقیمت دام زنده شهرداری چگونه است؟

سوال بسیاری از افراد این است که قیمت گوسفند و سایر دام زنده شهرداری ایا نسبت به مراکز معمولی گرانتر است یا دارای قیمت مناسب تری می باشد، در ادامه به صورت کامل درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد بات ما همراه باشید.

مراکز عرضه دامی که با نظارت سازمان میادین میوه و تره‌بار اقدام به ارائه خدمت می‌کنند دارای مزیت است، دارای مزیت هایی است که از  مزیت مراکز عرضه دام سازمان میادین میوه و تره‌بار در این است که دام‌ها در آن توسط دامپزشک با نظارت سازمان دامپزشکی معاینه می‌شوند و درصورتی‌که چه در مرحله قبل و چه بعد از ذبح بیمار تشخیص داده شود دام و یا لاشه قرنطینه و غرامت آن به افراد پرداخت می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به نرخ هر کیلو گوشت دام سبک اظهار کرد: نرخ هر کیلو گوشت گوسفندی ۴۷ هزار تومان است و این قیمت بین ۴۵ تا ۴۷ هزار تومان با توجه به عرضه و تقاضا در نوسان است.  نمی توان قیمت دقیقی از قیمت دام زنده شهرداری ارائه نمود ولی به صورتکلی بسیار قیمت مناسب تری از عرضه سایر مراکز خواهد داشت.