قیمت خرید گوسفند زنده

قیمت امروز گوسفند زنده

گوسفند شیشک

۵۴۰۰۰

بره

۴۸۰۰۰

 بره نر

۵۱۰۰۰

میش

۴۶۰۰۰

گوسفند پرواری

۵۶۰۰۰

خرید گوسفند زنده

شما به راحتی می‌توانید قیمت گوسفند زنده در تهران را از گروه دامداران پاک که به صورت شبانه روزی و در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد بپرسید. تنها با یک تماس با ما خرید گوسفند زنده را به همراه قصاب و با کمترین هزینه  از ما بخواهید. دامداران پاک بزرگترین مجموعه فروش گوسفند زنده در تهران است که بهترین دام ها را با وزن واقعی در سراسر تهران به فروش می‌رساند.

همچنین برای رفاه حال شما به دلخواه مشتری خرد کردن گوشت هم بر عهده قصاب می باشد. قیمت گوسفند زنده وابسته به نژادهای مختلف در قیمت های مختلفی ارائه میشود، جهت اطلاع از قیمت روز گوسفند زنده در نژادهای کردستان، مغان و سنگسر با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس بگیرید.

قیمت گوسفند زنده امروز در تهران- قیمت گوسفنده زنده

گروه دامداران پاک خرید گوسفند زنده در تهران و گوشت گوسفند  را برای مشتریان خود فراهم کرده است،شما می توانید در کمترین زمان با مراجعه به ابتدای همین صفحه از قیمت  گوسفند زنده در تهران ، از قیمت دام زنده مطلع شوید و در صورت تمایل ثبت سفارش کنید. ارسال دام به صورت شبانه روزی با قصاب ماهر در تهران و کرج انجام می شود.

کافی است با یکی از شماره های زیر تماس و پس از دریافت قیمت دام زنده  بر اساس نیاز خود دام مورد نظر تان را تهیه کنید و ما دام را همراه با باسکول به محل شما ارسال می کنیم،همچنین قصاب ما موظف است دام را برای شما تمیز کرده و آن را آماده تحویل دهد.

قیمت گوسفند زنده

عرضه دام و گوسفند زنده در تهران همراه با قصاب

شمال تهران

۲۲۳۵۷۰۶۳

شمال تهران

۲۲۱۸۶۶۳۱

شهرک غرب و سعادت آباد

۸۸۹۱۷۸۱۶

ملاصدرا- ونک و محدوده

۸۸۶۹۹۱۲۵

غرب تهران

۴۴۷۴۹۶۷۱

مرکز تهران

۸۸۶۹۹۱۲۵

شمال غرب تهران

۴۴۴۹۶۳۹۳

مدیریت

۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶

گله داری و مشاوره

۰۹۱۴۹۷۷۷۹۸۶

قصاب شبانه روزی

۰۹۳۹۶۲۷۳۸۲۶

قیمت گوساله زنده- خرید گوساله زنده در تهران

یکی از خدمات دیگر دامداران پاک فروش گوساله زنده در تهران می‌باشد که شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت گوساله زنده برای تمام مراسمات خود همچون مراسمات عروسی، عقیقه، عزا و … سفارش خود را از طریق سایت و یا شماره گیری ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ ثبت نمایید و مجموعه ما موظف است با نازلترین قیمت گوساله را درب منزل شما تحویل دهد.

قیمت گوسفند زنده امروز-قیمت گوسفند زنده

باتوجه به نوسانات قیمتی که در سراسر کشور برای تمامی کالاها، مواد غذایی و … رخ داده است. گروه دامداران پاک در تلاش است تا با ثابت نگه داشتن قیمت‌های خود خیال مشتریان را از جهت قیمت‌های گوسفندان تا حدی راحت کند و با تخفیف ‌های مختلف شرایط خرید گوسفند و گوشت گوسفندی را برای شما عزیزان فراهم کند.

قیمت گوسفند زنده و قیمت دام زنده شهرداری توسط دامداران پاک به صورت رسمی اعلام میشود و شما عزیزان میتوانید از قیمت روز گوسفند زنده اطلاع داشته باشید. برای اطلاع دقیق از قیمت نژادهای مختلف تماس بگیرید ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶

خدمات ما

تخفیف ویژه عروسی و عقیقه
در تمام شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان جهت مراسمات عروسی و عقیقه هستیم و در کمترین زمان دام مد نظر شما را به همراه قصاب ارسال می شود.
تجربه کاری بالا
با ۱۱ سال سابقه درخشان و تجربه در حوزه خرید و فروش دام آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.
مدیریت شبانه روزی
قسمت مدیریت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ آماده ی پاسخگویی به شما می باشد
زیر نظر دامپزشک
تمامی دام ها از ابتدا تا هنگام کشتار،زیرنظر دامپزشک می باشند و در منطقه ی قرنطینه کشتاره نگهداری می شوند.
قیمت مناسب و ارزان
دام های زنده را با بهترین قیمت از مجموعه دامداران پاک سفارش دهید
کلیه ی امور قصابی در محل
گوسفند زنده همراه قصاب و با کمترین هزینه به محل مورد نظر شما ارسال میشود،خرد کردن گوشت به عهده ی قصاب ما می باشد

خرید گوسفند زنده در تهران- گوسفند زنده

جهت سهولت و آسایش همشهریان گرامی با تماس با یکی از شماره های عنوان شده می توانید خدمات ما را به صورت حضوری در محل خود دریافت کنید..قصاب ما موظف هست گوشت را برای شما خرد، سیرابی آن را کامل تمیز نموده و کله آن را بصورت پاک شده به شما تحویل دهد.

بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، بره یا گوسفند انتخابی شما توسط ما در ساعت تعیین شده  همراه با باسکول  و قصاب مجرب ارسال می نماییم.برای اینکه شکم دام خالی باشد و سوتفاهمی در این زمینه پیش نیاید پیشنهاد می دهیم صبح ها بیشتر اقدام به خرید گوسفند زنده نمایید .

قیمت روز گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده بر اساس ارز- قیمت دام زنده امروز

همانطور که میدانید در سالی که پیش رو گذاشتیم قیمت ارز خیلی بالا و پایین داشت و قیمت دلار همانطور که روی همه ی محصولات تاثیر بجا گزاشته بود همچنین روی دام زنده بخصوص گوسفند زنده هم تاثیر زیادی گذاشته.

خب وقتی قیمت ارز بالا رود یعنی قیمت علوفه دام و نگهداری و پول کارگر هم بالا میرود پس چه بخواهیم چه نخواهیم قیمت گوسفند زنده هم به همین میزان رشد قیمتی پیدا میکند.

دلایل گرانی قیمت دام زنده

گرانی آذوقه دام
متاسفانه بیشتر بازار آذوقه دام های پرواربندی از خارج از کشور تامین می شود. به علت تحریم های شدید و افزایش قیمت دلار ٬ آذوقه دام ها به صورت تصاعدی افزایش پیدا کرده است که نتیجه آن افزایش قیمت دام زنده و در نهایت گرانی گوشت گوسفند شده است. امیدواریم آذوقه دام و طیور به اندازه کافی داخل ایران تولید شود که تحریم ها و قیمت ارز روی آنها تاثیر مستقیم نگذارد.
فصول مختلف
دو فصل ویژه٬ اواخر زمستان و اوایل تابستان برای بازار دام زنده بسیار حیاتی است. اوایل تابستان دامداران محترم به علت تولید مثل دام و افزایش جمعیت گوسفندان٬ فروش خود را محدود میکنند که قیمت ها به صورت طبیعی به علت کاهش عرضه ٬ افزایش پیدا میکند ٬ و طبیعی است در اواخر زمستان به علت کمبود و محدود شدن دام زنده قیمت ها افزایش پیدا میکند.
شرایط جوی
مسئولان اعلام کردند به علت خشکسالی های پی در پی و نبودن آب کافی در چراگاه ها در کشورمان ٬ جمعیت دام های زنده بسیار کاهش پیدا کرده است. در نتیجه با کاهش تعداد دام های بومی و افزایش تقاضا برای گوشت ٬ قیمت گوشت گوسفند افزایش پیدا کرده است.

قیمت گوسفند زنده در چه فصل هایی از سال ارزانتر است؟

باتوجه به متن بالا اگر داستان گرانی گوسفند را بخواهیم برعکس کنیم میشود برای اینکه به سوال  کی گوسفند زنده یا دام زنده ارزانتر است،پاسخی بدهیم میشود گفت در فصل های گرمایشی مانند بهار و تابستان این قیمت برای گوسفند و کلیه دام ها کاهش می یابد. زیرا در شش ماه اول سال تولید مثل زیاد میشود و چرا گاه ها هم سرسبز تر و پر تر هستند پس این دلیل خوبی میشه برای اینکه قیمت دام ارزانتر باشد.

قیمت گوسفند زنده براساس نژاد گوسفندان

سوال میشود که قیمت گوسفنده زنده چه قیمت است.شما در نظر بگیرید مثلا میخواهید یک ماشین خریداری کنید برید بنگاه بپرسید قیمت ماشین چقدر است میپرسد چه مدل ماشینی دقیقا همین مثال برای گوسفند هم صدق میکند.

گوسفند هم نژادهای مختلفی مانند مابقی دام های زنده دارد برای مثال نژاد کردستان، نژاد مغان،نژاد سنگسر کر کدام یک قیمتی دارند که برمیگردد به نوع گوشتی یا شیری انها که معمولا هر نژاد روی یکی از این ها تبحر بیشتری دارد.

قیمت گوسفندان بر اساس نژاد

قیمت گوسفند زنده شاروله:
با این نوع گوسفند در پرورش انها سود خوبی خواهید داشت.نژاد شاروله یکی از مقاوم ترین نژاد گوسفند گوشتی می باشد.میش های این نژاد بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند و وزن قوچ های آنها به ۱۵۰ کیلوگرم هم میرسد
قیمت گوسفند زنده کردستان:
گوسفند کردستان نژادی گوشتی است و علاوه بر پرگوشت بودن چربی و دنبه کمی نیز دارد، گوسفند نژاد کردستان مختص غرب کشور است. این نژاد در شهرهای کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و … پرورانده می‌شود.
قیمت گوسفند زنده رومانف:
این نوع نژاد گوسفند یکی از انواع نژادهای گوشتی می باشد البته این نژاد تنها گوشتی نیست و پشم خیلی مرغوبی هم دارد و به چند قلو زا بودن نام برده می شوند.
قیمت گوسفند زنده لاکن:
از دیگر گوسفندان نژاد شیری میتوان نژاد لاکن را نام برد، این نژاد یکی از پربازده ترین نژاد های گوسفندان شیری است، این نژاد یکی از محبوب ترین گوسفندان در کشور فرانسه است که بیش از ۳۰۰ لیتر شیر در هر دوره شیر دهی ۲۸ روزه تولید میکند،
قیمت گوسفند زنده مغان:
نژاد گوسفند مغانی یکی از مهمترین نژادهای گوسفند در میان گوسفندان بومی ایران است، نژادی است که دنباله چربی دارد و در میان گوسفندان گوشتی طبقه‌بندی شده است و به تحمل و توانایی تولید بره‌های سنگین شناخته شده است
قیمت گوسفند زنده افشاری:
گوسفندان این نژاد از نژاد های گوشتی هستند که در استان های آذربایجان غربی شرقی و زنجان پرورش داده می شوند، رنگ این نژاد در اکثر موارد قهوای رنگ است و خیلی کم در رنگ های روشن وسفید یافت میشوند

مبنای قیمت هر کیلو گوشت گوسفند چیست؟

بره‌ای که به دنیا می‌آید با هزینه‌های مشخص به وزن ۴۰ کیلویی میرسد و به کشتارگاه میرود با قیمت مشخص کشتار میشود و به قصابی‌ها با سود ۱۰ درصد به فروش میرسد.
هزینه تبدیل بره به گوسفند ۴۰ کیلویی در ۴ ماه به صورت تقریبی دست بالا حدود ۷۵۰ هزار تومان براورد میکنیم،۷۵۰ هزار تومان را بر وزن ۴۰ کیلویی گوسفند تقسیم میکنیم، برای به دست آوردن هزینه هرکیلو گوسفند زنده برای دامدار – ۱۸۷۵۰ تومان بدست می‌آید.
با احتساب سود دامدار هر کیلو گوسفند باید ۲۵۰۰۰ تومان به فروش برسد اینجا یک محل اختلاف است، چون برخی دامداری‌ها قیمت هر کیلو گوسفند زنده را تا ۳۸ هزار تومان بالا برده اند.بر مبنای هر کیلو ۲۵۰۰۰ تومان محاسبه را ادامه میدهیم، چون نیمی از وزن هر گوسفند به گوشت تبدیل میشود این عدد را بر ۲ ضرب میکنیم که  هر کیلو گوشت ۵۰ هزار تومان میشود.

قیمت روز دام زنده
قیمت گوسفند زنده برای عقیقه بچه در تهران
عقیقه عبارت است از: کشتن گوسفند یا هر دام زنده ای که صلاحیت قربانی کردن داشته باشد، که در روز هفتم ولادت فرزند، جهت حفظ فرزند از بلاها قربانی می شود. مجموعه ی ما برای چنین مناسب باشکوهی، نقش خود را با شما پدر مادران عزیز سهیم میداند که برای خرید گوسفند زنده برای عقیقه در تهران تخفیف جزئی داشته باشد.
قیمت گوسفند زنده برای عروسی در تهران
شب عروسیتان زیباترین شب عمرتان می باشد و میتواند بسیار به یاد ماندی باشد،شما درگیر تهیه مراسم عروسی هستید و چون روز بسیار مهمی است حتما حرج بالایی صرف این مراسمات می شود. دامداران پاک تصمیمی برای زوج های جوان گرفته است که با خرید بمناسبت جشن عروسی ۱۲ درصد تخفیف و ارسال رایگان در تهران همراه با باسکول و هزینه زمان تحویل رو میتوان به خاص بودن ان اضافه کرد.

نحوه خرید گوسفند زنده به چه صورت می باشد؟

در مجموعه دامداران پاک بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، گوسفند زنده یا بره زنده انتخابی شما توسط گروه گوسفند زنده در ساعت تعیین شده  همراه با باسکول ارسال مینماییم.

گوسفندان ما مانند تمامی دام های زنده دامداران پاک تمام  موارد بهداشتی را رعایت کرده و تمامی انها دارای شناسنامه ی بهداشت هستند،پس درنتیجه در خصوص خرید از مجموعه ما دریغ نفرمایید.

محاسن خرید گوسفند زنده از دامداران پاک

 • تخفیف های دوره ای  به مناسبت های مختلف
 • عدم استفاده از آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای افزایش وزن دام
 • قیمت گوسفند زنده گروه دامداران پاک مناسب است.
 • با خرید دام زنده و خرید گوسفند شهرداری برای تهران موقه تحویل دام  هزینه ی قصاب رایگان می باشد
 • همشهریان تهرانی عزیز شما میتوانید با خرید دام زنده از مجموعه دامداران پاک با یک تیر دو نشون بزنید!
 • هزینه ارسال دام زنده و گوسفند زنده در تهران رایگان می باشد.
 • خرید با قیمت روز بدون پرداخت  هیچ گونه وجه اضافی بابت قصاب و خرد کردن گوشت و ….
 • تمام گوسفندان ما بصورت ارگانیک رشد کرده (پرورش در دشت های مغان آذربایجان غربی) و این مورد باعث طعم و مزه بهتر گوسفندان ما نسبت به رقبا میگردد.
 • گوسفندان ما همگی گوسفندان جوان و قبراق هستند و گروه گوسفند زنده هیچ گونه گوسفند سن دار و پیر را به شما نمی‌فروشند
 • ارسال رایگان دام
 • ارسال دام با شکم خالی و یا کم کردن وزن در هنگام غروب
 • گروه گوسفند زنده دارای مجوز از شهرداری و اتحادیه گوشت گوسفندی میباشد و جزء مراکز معتبر فروش گوسفند شهرداری میباشد.