گوسفند زنده از کجا بخریم؟

افرادی که قصد خرید گوسفند زنده را دارند سوالی که برای این افراد در ابتدا پیش می‌آید این است که گوسفند زنده از کجا بخریم؟ در این مقاله از دامداران پاک به طور کامل اطلاعاتی را درباره گوسفند را از کجا بخریم توضیح خواهیم داد، همراه ما باشید .هنگامی که به دنبال پاسخ این سوال هستید در واقع شما قصد دارید جایی را پیدا کنید تا قیمت مناسبی داشته باشد و همچنین دارای اعتبار باشد، و این بدین معنی است که دراای مجوز رسمی و پروانه کسب فعالیت در زمینه فروش دام زنده باشد.

مرکز فروش گوسفند زنده کجاست؟

بر اساس بررسی هایی که صورت گرفته است سعی کرده ایم تا به تمامی سوالاتی که شما دارید پاسخ دهیم. اولین سوال این است که مرکز خرید و فروش گوسفند زنده کجا می باشد؟ در پاسخ به این سوال می‌توانیم بگوییم که در همه شهرهای ایران  و کشورهای دیگر در سطح هر شهری مراکزی مخصوص کشتار روز و یا به عبارت دیگر کشتارگاه وجود دارد ، همچنین در کنار این کشتارگاه ها و میادین شهرداری مراکز دیگری نیز وجود دارند که به صورت تخصصی در بخش خصوصی در زمینه خرید و فروش مشغول فعالیت هستند.

گوشت گوسفند بخریم یا دام زنده؟

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت خرید گوشت قرمز با دام زنده در چیست؟ چنانچه هدف از خرید، مصرف گوشت قرمز باشد به این نتیجه میرسیم که تفاوت آنچنانی میان این دو وجود ندارد و در صورتی که هدف از خرید قربانی نمودن، نذری، کشتار در مراسمات و … باشد در این صورت باید نوع دام مشخص باشد. به صورت کلی چنانچه بخواهیم بگوییم گوشت گوسفند را مستقیم از قصابی خریداری نمایید یا اقدام به خرید گوسفند زنده کنید و خودتان آن را ذبح کنید هر یک دارای مزایایی است برای مثال مزایای خرید دام زنده شامل موارد زیر است

گوسفند زنده از کجا بخریم؟

 

  • قیمت آن نسبت به خرید مستقیم گوشت از قصابی در بازار به صرفه تر است.
  • گوشت تازه ای را مصرف مینمایید.
  • از ذبح و کشتار به صورت صحیح اطمینان خواهید داشت.
  • مطمعن هستید که گوسفندی که خریداری نموده اید سالم است.

گوسفند زنده از کجا بخریم؟

سوالی که افراد زیادی ممکن است بپرسند این است که گوسفند زنده از کجا بخرم؟ با توجه به توضیحاتی که داده شد اکنون شما می توانید به راحتی مراکز مختلف عرضه گوسفند را پیدا کنید و خرید خود را تکمیل نمایید. برای خرید دام زنده باید به مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج وحتی محدوده های مختلف از غرب، جنوب، شرق و شمال مراجعه نمایید.

و پیشنهاد دیگر این است که چنانچه محل زندگی شما به کشتارگاه نزدیک است برای خرید به صورت حضوری تشریف ببرید و یا می توانید به راحتی به صورت اینترنتی اقدام به دریافت قیمت گوسفند و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید گوسفند زنده  از دامداران پاک

امروزه گوسفند زنده در رده دام هایی قرار گرفته است که خرید و فروش این دام نسبت به سایر دام ها سبقت گرفته است. چنانچه گوسفند را با سایر دام ها مقایسه نماییم به این نتیجه خواهیم رسید که دلایل فراوانی باعث شده است تا فروش این دام نسبت به سایر دامها معامله های بیشتر را به خود اختصاص دهد.

اولین دلیل این است که گوسفند زنده دارای جثه متوسطی می باشد، برای مثال عده ای هستند که بجای خرید گوشت تصمیم دارند تا خودشان دام زنده را خریداری نمایند و ذبح کنند.

چنانچه مراسماتی را در پیش دارید شما میتوانید به راحتی تنها با تماس با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ زمان مقرری را برای دریافت و ذبح گوسفند زنده مد نظر خود را در سفارشی که میدهید مشخص کنید و گوسفند را سفارش دهید و در زمانی که مقرر نموده اید دام را در محل مشخص شده تحویل بگیرید.