قیمت مرغ و خروس زنده ۹۸ در تهران

قیمت مرغ و خروس زنده در سال ۹۸ رامی توانید از گروه دامداران پاک که دارای شعبه های مختلفی در تهران می باشد بپرسید. شما با یک تماس می توانید مرغ و خروس را با کمترین هزینه به محل مورد نظر خود تحویل بگیرید، همچنین برای رفاه حال شما خرد کردن گوشت مرغ و خروس در محل مورد نظر شما نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.

قیمت های مرغ و خروس زنده در نژاد های مختلفی و در قیمت های متفاوت به شما عزیزان ارائه می شود، شما می توانید قیمت روز مرغ و خروس زنده را تنها با یک تماس با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ پرسیداه و بعد از کسب اطلاعات لازم به سفارش این محصول بپردازید.

امروزه در قیمت مرغ و خروس اختلاف قیمت های بسیاری وجود دارد ولی گروه دامداران پاک برای رفاه حال شما عزیزان تلاش نموده تا مرغ و خروس ها را با کمترین قیمت بدست شما برساند، همچنین تخفیف های بسیاری را برای خرید مرغ و خروس برای شما در نظر گرفته است.

قیمت مرغ و خروس زنده را می توانید از طریق تماس با گروه دامداران پاک به آسانی بدست بیاورید و مرغ و خروس ها را با کمترین قیمت خریداری نمایید، و از خریدی که انجام داده اید رضایت کاملی را داشته باشید.

قیمت روز مرغ و خروس زنده برای قربانی

افراد زیادی برای دفع بلا در هنگام خرید ماشین، و یا وسیله جدید اقدام به خرید مرغ و خروس زنده می کنند تا بلا را از خود و وسیله جدید دور نمایند. قیمت مرغ و خروس در حال نوسان می باشد ولی شما می توانید با تماس با گروه دامداران پاک از قیمت روز مرغ و خروس اطلاع کاملی را پیدا کنید، برخی افراد به دنبال خرید خروس زنده جهت نگهداری و یا دریافت انواع نژاد های مرغ و خروس هستند توصیه می نماییم با گروه دامداران چاک تماس نگیرند؛ زیرا ما خدمات قیمت روز مرغ و خروس و و سفارشات آن ها را برای قربانی در تهران انجام می دهیم.

قیمت مرغ و خروس زنده برای قربانی

یکی از خدمات بسیار عالی گروه دامداران پاک دریافت کردن سفارشات قربانی در محل و در کمترین زمان می باشد، که شما می توانید هنگام خرید مرغ و خروس درخواست قربانی در محل را نیز از این گروه داشته باشید و مجموعه ما در کمترین زمان به محل مورد نظر شما خواهد آمد.

مرغ و خروس قربانی و یا گوسفند قربانی؟

برخی افراد این سوال را از ما می پرسند که برای رفع بلا و قربانی ذبح گوسفند بهتر است و یا مرغ و خروس؟ در پاسخ باید گفت هیچ فرقی بین این دو وجود ندارد و تنها نیت شما مهم می باشد.

شما باید با توجه به توان مالی خود به خرید گوسفند و یا مرغ و خروس بپردازید. طبیعتا اگر توان مالی بهتری دارید می توانید از قیمت مرغ و خروس زنده و گوسفند زنده اطلاع پیدا کنید و سپس اقدام به خرید گوسفند برای قربانی کردن نمایید و در صورت توان مالی کم می توانید به خرید مرغ و خروس روی آورید.

شما اگر به دنبال قربانی نمودن خروس هستید و یا به دنبال قیمت آن ها هستید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶ تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. ناگفته نماند که به دلیل افزایش قیمت گوسفند، امروزه افرا به خرید مرغ و خروس برای قربانی و دفع بلا روی می آورند شما برای دریافت اطلاعات کاملی درباره نحوه۸ خرید و قیمت مرغ و خروس می توانید با مشاورین دامداران پاک در ارتباط باشید.

قیمت خروس بر اساس نژاد آن

خروس ها دارای نژاد های مختلفی می باشند که مراکز مختلفی  به فروش انواع نژادهای خروس می پردازندف قیمت خروس های دارای نژاد خاص برخلاف خروس های معمولی بر اساس وزن محاسبه نمی شود.

قیمت خروس لاری که یکی از نژادهای خروس می باشد بستگی به تیپ ظاهری، نژاد، وزن، و مواردی از این قبیل می تواند متفاوت باشد. بهتعر است بدانید که خروس هایی نیز وجود دارند که قیمت آن ها به ۵۰۰ هزار تومن نیز می رسد، ولی این خروس ها در گروه دامداران پاک وجود ندارد.

مزایای خرید مرغ و خروس زنده از گروه دامداران پاک

 1. سفارش تعداد زیاد مرغ و خروس زنده
 2. بدون نیاز به صرف وقت و رفتن به مرغداری
 3. پرداخت پول هنگام تحویل مرغ و خروس زنده به صورت پاک شده
 4. تضمین عدم بیمار بودن مرغ و خروس زنده
 5. تحویل رایگان درب محل
 6. تحویل یک روزه
 7. پاسخگویی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 8. بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری
 9. پر کردن و خرد کردن مرغ و خروس
 10. داشتن خروس سیاه برای قربانی

قیمت خروس بر اساس وزن

 

قیمت خروس بر اساس وزن

قیمت خرید مرغ و خروس زنده بر اساس وزن این خروس ها می باشد، به صورت واضح تر یعنی در هنگام خرید یک خروس ۵ کیلوگرمی باید قیمت روز آن را در وزن آن ضرب کنید؛ به طور مثال اگر وزن ۴ کیلو و قیمت خروس ۱۲ هزار تومان باشد باید عدد ۵ را در ۱۲۳ ضرب کنید که نتیجه این عمل وزن خروس است. قیمت و این نحوه محاسبه برای خروس زنده برای مصارف گوشتی است.

تفاوت خروس دامداران پاک با سایر مراکز فروش

یکی از مهمترین تفاوت های گروه دامداران پاک با سایر مراکز این می باشد که تمام مسائل مربوط به بهداشت را رعایت کرده است،  تمام مرغ و خروس های این مجموعه تحت نظر دامپزشکی است و سلامت کاملی را دارند و از قیمت مناسبی برخوردار است.

مرغ و خروس زنده برای مصارف گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد بنا براین باید دقت بسیاری داشته باشید که در هنگام خرید تمام مرغ و خروس ها تحت نظر دامپزشکی باشند و سلامت کاملی را داشته باشند و همچنین قیمت مرغ و خروس زنده مناسب باشد.

خرید خروس به صورت اینترنتی

مجموعه دامداران پاک با عرضه محصولات دامی همانند خروس زنده رفاه حال شما را در نظر دارد و شما برای خرید مرغ و خروس دیگر نیازی نیست به صورت حضوری به محلی که به فروش آن ها مشغول فعایلت هستند مراجعه کنید، شما می توانید تنها با تماس تلفنی و ثبت سفارش خروس و یا مرغ مورد نیاز و نظر خود را با وزنی که خود می خواهید درب منزل تحویل بگیرید و هم چنین می توانید در محل هزینه آن را پرداخت نمایید.

قیمت مرغ و خروس زنده بر اساس ارز

همانگونه که در جریان هستید در سالی که پیش رو داریم قیمت ارز بسیار نوسان داشته است و بر روی تمام محصولات تاثیر فراوانی داشته است، بخصوص بر روی قیمت مرغ و خروس زنده نیز بی تاثیر نبوده است. طبیعی است که با بالا رفتن قیمت ارز قیمت دان مرغ و خروس نیز افزایش یابد بنابراین چه بخواهیم و چه نخواهیم قیمت مرغ و خروس زنده نیز رشد یافته است.

قیمت مرغ و خروس در چه فصل هایی بیشتر است؟

یکی از سوالات رایج در بین افراد این می باشد که در چه فصل هایی قیمت مرغ و خروس زنده گرانتر می باشد، اگر شرایط جو جامعه را در نظر نگیریم و تمرکز ما بر روی فصل های سال باشد با یک برآورد ذهنی خواهیم توانست تخمین بزنیم که در چه فصل هایی قیمت مرغ و خروس زنده افزایش پیدا می نماید.

معمولا در زمستان و پاییز با توجه به این که دان مرغ کاهش می یابد، تولید مثل مرغ و خروس کاهش می یابد. ولی در برخی ایام همانند اربعین  شهادت های معصومین (ع) تاثیر بسیاری بر روی قیمت دام خواهد داشت، ولی به صورت کلی در فصل های زمستان و پاییز قیمت مرغ و خروس زنده گرانتر خواهد شد.

دلایل گرانی مرغ و خروس زنده

 

دلیل گرانی مرغ و خروس

شرایط جوی

به علت خشکسالی پی در پی و کمبود آب در کشورمان جمعین مرغ و خروس بسیار کاهش یافته است، در نتیجه با کاهش یافتن تعداد مرغ و خروس زنده و افزایش یافتن تقاضای گشت مرغ و خروس قیمت این مرغ و خروس های زنده افزایش یافته است.

فصول مختلف

در اوایل فصل تابستان و اواخر زمستان برای بازار خرید و فروش مرغ و خروس بسیار مهم می باشد، در اوایل تابستان به علت تولید مثل مرغ و خروس ها و افزایش جمعیت آن ها پرورش دهندگان این طیور فروش خود را محدود می نمایند که با این کار قیمت  به علت کاهش عرضه این مرغ ها و خروس ها قیمت آن ها افزایش می یابد و طبیعتا در اواخر زمستان به دلیل کاهش مرغ و خروس قیمت فروش آن ها افزایش پیدا می نمایند.

گرانی آذوقه

امروزه متاسفانه بازار دان مرغ و خروس ها از خارج کشور تامین می شود، و به علت تحریماتی که ایران است و دلار افزایش پیدا می نماید قیمت خوراک طیور افزایش پیدا نموده است، که نتیجه این افزایش قیمت افزایش یافتن قیمت مرغ و خروس زنده خواهد شد. امیدواریم در آینده خوراک مرغ و خروس به اندازه کافی در ایران تولید شود تا به سایر کشورها در تامین غذای طیور بی نیاز شویم.

قیمت خروس زنده بر اساس نژاد

گاهی سوال می شود که قیمت مرغ و خروس زنده در چه رنج قیمتی است، شما در فکر کنید می خواهید یک ماشین  خریداری کنید و شما برای این کار می توانید به بنگاه فروش ماشین بروید و قیمت ماشین را می پرسید و یا دقیقا چه مدل ماشینی می خواهید را به فروشنده این محصولات می گویید، درباره قیمت مرغ و خروس نیز همین صدق می نماید.

مرغ و خروس نیز دارای نژادهای مختلفی می باشد برای مثال نژاد ابریشمی، نژاد لهستانی، و یت نژاد سلطان که هر کدام از این نژادها از یک قیمت برخوردار هستند و بسته به نوع گوشتی که دارند قیمت گذاری خواهند شد.

انواع نژاد مرغ و خروس

مرغ و خروس در نژادهای مختلفی هستند که با توجه به این نژاد ها در زیر به چهار نمونه از این نژادها اشاره می نماییم:

 • مرغ و خروس نژاد سبرایت:

این مرغ و خروس ها از دسته مرغ و خروس های جنگجو هستند و به نام های مینیاتوری و سبگرات نیز شهرت دارند. نژاد سبرایت دارای دو واریته اصلی به نام سبرایت نقره ای و سبرایت طلایی هستند؛ ولی به دلیل نسل کشی انتخابی رنگ های دیگر این نژاد نیز در بازار وجود دارد.

این مرغ و خروس ها بسیار زیبتا هستند و دارای جثه کوچکی می باشند ولی بسیار چابک و شلوغ هستند. این مدل از نژادها همیشه بر سر قلمرو و مرغ زار با سایر خروس ها نزاع می نمایند و همیشه پیروز می شوند.
خروس مینیاتوری اصل از خصوصیاتی همانند تاج گوشتی هستند که در جلو پهن و دارای شیب تندی به غقب باریک خواهد شد، وزن این خروس ها ۸۰۰ گرم است و مرغ آن ها نیز وزنی در حدود ۶۰۰ گرم دارند. تعداد تخمگذاری مرغ های این نژاد ۱۸۰تخم مرغ در سال است. شما برای اطلاع یافتن از قیمت خرید مرغ و خروس این نژاد می توانید با ما درارتباط باشید.

 • مرغ و خروس نژاد ابریشمی:

این نژاد مرغ زینتی که وزنی کمتر از یک کیلوگرم دارد دارای پرهای مویی همانند الیاف ابریشم است. این نژاد بسیار آرام هستند و نگهداری آن ها آسان می باشد، این نژاد به دلیل شکل فرم پرها توانایی پرواز ندارند همچنین مرغ های این نژاد بسیار مادران خوب و تخم گذار هستند. نوع اصیل آنها دئارای خصوصیاتی همچون کاکل و ریش زیاد و همچنین پای پردار هستند.

به صورت کلی دو واریته اصلی به نام های ابریشمی آمریکایی که از کاکل و گوشواره قرمز برخوردار هستند و ابریشمی فرانسوی که دارای کاکل و گوشواره کبود است موجود هستند که از بین این دو نوع نیز نوع ابریشمی فرانسوی دارای محبوبین زیادی در بین افراد است. وزن خروس های این نژاد ۱۱۰۰ و مرغ های این نژاد وزنی برابر ۹۰۰ گرم دارند.

 • مرغ و خروس نژاد لهستانی:

  این نژاد مرغ و خروس بومی کشور لهستان است و قدمت این نژاد ۱۴۷۵ میلادی در شمال هند باز می گردد، کشور لهستان سال ها است که پیشگام در پرورش و صادرات این نژادمرغ به سایر کشورها است. این نژاد از نژادهای شناخته و مرسوم مرغ و خروس های زینتی است و دارای تنوع رنگ بسیاری برخوردار است.

  این نژاد واجد کاکل انبوه و چتر مانند روی سر خود هستند و پای آن ها بدون پر است. وزن خروس های این نژاد ۷/۲ کیلوگرم و وزن مرغ های این نژاد ۳/۲ کیلوگرم می باشد و به صورت نسبی در سال بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ تخم مرغ را تخمگذاری می کنند.

 • مرغ و خروس نژاد سلطان:

  این نژاد از با ازش ترین گونه های مرغان زینتی می باشد، و پیدایش آن ها به کشور ترکیه باز میگردد. در زمان های گذشته در بین سلطان های عثمانی نگهداری این مرغ و خروس های مرسوم بوده است و به همین دلیل نام نژاد سلطان بر روی این مرغ و خروس ها گذاشته شده است.

  مرغ سلطان از جثه متوسطی برخوردار است و وزن خروس های آن ۳ کیلوگرم و وزن مرغ های این نژاد ۲ کیلوگرم می باشد، که دارای سینه پهن و ریش و تاج پر پشت وهمچنین دارای پنج انگشت هستند. نوع اصیل این نژاد دارای رنگ سفید است؛ سال ها بعد نژاد سلطان را با نژاد لهستانی آمیزش دادند که حاصل آن مرغ و خروس های سلطان با رنگ های مختلفی و کاکل های انبوهی شد که رنگ های آن کرم، قهوه ای، سیاه سفید و … شد که به آن هامرغ و خروس هلندی می گویند.