مراکز عرضه دام زنده در تهران

امروزه با افزایش روز افزون قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ رو برو هستیم، و با توجه به صرفه نبودن تهیه ی محصولات دامی به طور جداگانه برای کسانی که مصرف نسبتا بالایی دارند، تمایل مردم برای تهیه ی دام زنده رو به افزایش می باشد. از این رو سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اقدام به انتشار لیستی از مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران در مناطق ۲۲ گانه ی تهران کرده است که شما همه روزه با مراجعه به این مراکز خرید دام زنده شهرداری می توانید دام زنده مورد نظر خود را تهیه کنید.

مراکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

اگر شما نیز جزو آن افرادی هستید که بسیار درگیری دارند و نمی توانید به مناطق مختلف برای تهیه ی دام زنده سر بزنید گروه دامداران پاک به صورت شبانه روزی و در هر کجای تهران آماده ی خدمت رسانی به شماست. تنها با یک تماس، دام زنده همراه با قصاب و با کمترین هزینه به محل مورد نظر شما ارسال می شود.

✳️ضمنا برای رفاه حال شما خرد کردن گوشت و آماده سازی کله و پاچه ی گوسفند به عهده ی قصاب می باشد✳️

شماره ی دفاتر مراکز دام زنده شهرداری تهران به شرح زیر است و شما می توانید برای دریافت خدمات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

ونک و ولی عصر ☎️ ۸۸۹۱۷۸۱۶
شمیرانات و شمال تهران ☎️ ۲۲۱۸۶۶۳۱
شهرک غرب و سعادت آباد ☎️ ۸۸۶۹۹۱۲۵
شمال غرب ☎️ ۴۴۷۴۹۶۷۱
مرکز ☎️ ۸۸۶۹۹۱۲۵
غرب ☎️ ۴۴۹۵۱۱۲۵
مدیریت شبانه روزی ☎️۰۹۱۲۶۲۷۳۸۲۶
موبایل ☎️ ۰۹۱۴۹۷۷۷۹۸۶
قصاب ☎️ ۰۹۳۹۶۲۷۳۸۲۶
موبایل ☎️ ۰۹۹۰۵۳۹۳۵۹۴

بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، بره یا گوسفند و اطلاع از قیمت گوسفند در ایران، گوسفند انتخابی شما توسط ما در ساعت تعیین شده همراه با باسکول و قصاب مجرب ارسال می‌نماییم.

برای تهیه دام زنده گوسفند گوساله مرغ و خروس برای قربانی … هر منطقه به شعبه مربوط به منطقه تماس بگیرید و دام خود را سفارش دهید. همچنین برای اطلاع از قیمت روز نژادهای مختلف گوسفند زنده با ادامه مطلب همراه ما باشید.

خدمات ویژه دامداران

گروه دامداران پاک به صورت شبانه روزی و در هر کجای تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تنها با یک تماس با ما گوسفند زندهT همراه قصاب و با کمترین هزینه به محل مورد نظر شما ارسال میشود. همچنین برای رفاه حال شما به دلخواه مشتری خرد کردن گوشت هم بر عهده قصاب می باشد.

شما می توانید در زمان دلخواه با ما تماس حاصل فرمایید و  پس از دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت کنید و در زمان مشخص شده توسط شما، ما دام مورد نظر را  درب منزل تحویل خواهیم داد، که هزینه ارسال آن رایگان می باشد.

ما خرید آسان گوسفنده زنده را برای مشتریان خود مهیا کردیم تا بدون این که به صورت غیر حضوری بتوانند در هر زمان سفارش خود را برای مراسماتشان ، گوسفند قربانی برای عید قربان ، عقیقه کودکان ،عاشورا و تاسوعا ، عروسی حاجی ، ماه محرم ، سفارش و در سریعترین زمان تحویل گیرند.

قیمت دام زنده شهرداری

قیمت های اعلامی از قرار هر کیلو و به تومان درج شده است

گوسفند پرواری ۵۰% گوشت ——————  ۴۲۰۰۰

گوسفند نژاد مهربان  —————————-     ۳۵۰۰۰

گوسفند نژاد افشار —————————-  ۳۶۰۰۰

گوسفند نژاد مغان  —————————-  ۳۸۰۰۰

گوسفند نژاد کردستان ————————  ۴۰۰۰۰

گوسفند نژاد سنگسری ———————–  ۴۱۰۰۰

مرکز پخش گوسفند زنده

مرکز پخش گوسفند زنده و گوساله و مرغ و خروس زنده دامداران در سال ۱۳۸۵ تأسیس شد و با ۱۱ سال سابقه درخشان و تجربه در حوزه خرید و فروش و تأمین گوسفند و گوساله زنده جهت مراسمات و نذورات و عقیقه در تمام طول سال بصورت شبانه روزی در سراسر تهران در چندین شعبه فعالیت داشته است. جهت اطلاعات بیشتر و قیمت و سفارش گوسفند زنده فقط در تهران با ما تماس بگیرید این مرکز با کادری مجرب و قصابان ماهر که دارای کارت سلامت از وزارت بهداشت و خدمات رایگان به مشتریان ارائه میشود.