خرید گوسفند زنده-دامداران پاک

در این سایت یعنی بزرگترین مجموعه خرید و فروش گوسفند زنده در تهران، با ارائه نمودن نرخ و قیمت گوسفند زنده در تهران سفارشات خود را با خیال آسوده سفارش داده و برای تمام مراسمات خود همچون عید قربان، قربانی در تاسوعا و عاشورا، عقیقه کودکان، مراسمات ختم مراسمات عروسی، جشن تولد و … از مجموعه دامداران پاک بخواهید. مجموعه دامداران پاک گوسفند زنده را در زمان مقرر توسط شما، در کمترین زمان تحویل خواهد داد.

چگونه می توانیم گوسفند زنده سالم از ناسالم را تشخیص بدهیم؟

از مهمترین فاکتورهای داشتن دام زنده سالم محل خرید گوسفند زنده است، شما هنگام خرید باید از یک محل کاملا مناسب که از دامپزشکی تاییدیه دارند اقدام به خرید دام کنید زیرا؛ این نوع مراکز دام زنده خود را واکسینه و قرص های ضد انگل در نگهداری سالم دام های خود استفاده می کنند که یکی از این مراکز خرید گوسفند زنده در تهران دامداران پاک می باشد.

در این قسمت به چند مورد از علائم سالم بودن گوسفند زنده اشاره خواهیم کرد. یکی از این علائم نشخوار کردن حیوان و همچنین براق بودن چشم های آن دام می باشد. چنانچه دام انتخابی شما این علائم را داشته باشد ( هم از نظر نوشخار و هم از نظر براق بودن چشم ) تایید شود یعنی حیوان کاملاً سالم و از هر نوع بیماری  دور است و می تواند انتخاب خوبی برای شمایی باشد که قصد خرید گوسفند زنده را دارید.

گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده در تهران

امروزه با توجه به حجم زیاد دست فروشان و دلالان در معابر و خیابان های تهران در جهت فروش گوسفند زنده اقدام به جذب مشتری می نمایند  و با قیمت بالاتر از اتحادیه دام غیر بهداشتی یا شکم پر به فروش می رسانند. به همین علت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین دلالان و خرید های شما نداریم .

شما مشتریان عزیز می توانید با دریافت قیمت گوسفند زنده و … از طریق شماره های تماس ما اقدام به  سفارش دام و گوسفند زنده مورد نظر کنید تا ما در سریع ترین زمان دام سالم و با نازلترین نرخ و واقعی گوسفند زنده را رایگان ارسال و در درب منزل تحویل شما عزیزان دهیم.

قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن

مطمئناً همه می دانند که قیمت گوسفند بر اساس وزن محاسبه می‌شود و هر چقدر وزن بیشتر باشد مطمئنا هزینه بیشتری دارد. برای مثال اگر یک دام با وزن ۵۴ کیلو خریداری کنید می بایست هزینه ۵۴ کیلو را پرداخت کنید اما اگر وزن ۴۰ کیلو گرم باشد شما هزینه کمتری و بر اساس ۴۰ کیلوگرم پرداخت خواهید کرد.

اما لازم است که این را بدانید در برخی موارد هزینه گوسفند با وزن بالا نسبت به یکی دیگر با وزن پایین کمتر می شود و هزینه کمتری را برای شما خواهد داشت که در ادامه جهت درک بهتر مثالی را برای شما خواهیم داشت با ما همراه باشید.

این که اگر شما برای خرید گوسفندی با وزن بالا نسبت به وزن پایین هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد این است که معمولا چنین دام با وزن پایین بره خواهد بود و قیمت بره بیشتر از گوسفند می باشد. اگر یک کوسفند با وزن پایین (بره ) با قیمت ۴۲ هزار تومان خریداری کنید که ۳۵ کیلو باشد باشد ۱,۴۷۰,۰۰۰ توامان پرداخت کنید اما اگر یک گوسفند با ون ۵۰ کیلو که قیمت کمتری نسبت به بره دارد هزینه کمتری را نسبت به وزن را دارید.

 

خرید گوسفند زنده

خرید گوسفند زنده

اگر شما هم به دنبال خرید گوسفند زنده تهران وانواع مختلف مانند بره ، گاو ، گوسفند زنده … در تهران هستید  و به دنبال یک مرکز معتبر که بتوانید با اطمینان خاطر بیشتر سفارش مورد نظر خود را تهیه کنید هستید می توانید از مرکز عرضه انواع دام دامداران پاک  که به عنوان بهترین مجموعه در تهران است، اقدام به خرید گوسفند زنده و دام مورد نیاز خود بکنید.

این مرکز کاملاً بهداشتی و تحت نظارت مرکز دامپزشکی و در راستای سالم نگهداشتن دامها از انواع واکسین های ضد بیماری و استفاده از قرص های ضد انگل بهره مند می باشد،تا بتواند بهترین دامها را به خریداران عرضه نماید. در کنار موارد فوق این مرکز خرید دام گوسفند دارای خدماتی چون ارائه قصاب ماهر در صورت نیاز مشتری ،  ارسال باسکول جهت وزن در حضور مشتری ، ارسال رایگان و… برخوردار است و شما می توانید سفارش مورد نیاز خود را بدون هیچ گونه دغدغه به صورت تکی و یا عمده خرید نمایید.